Yamaha Suzuki Kawasaki Honda Dukati Fiyatlari

Konu, 'Motosiklet Marka ve Modelleri' kısmında ulas tarafından paylaşıldı.

1. ulas

ulas Admin Yetkili Kişi

Motosiklet:
    Yamaha
    ertugrul.abak bunu beğendi.
  2. Drift_Star

Drift_Star Yeni Üye

GSX R 600 24.990 YTL

:'( çok çalışmam lazım. ÇOoookkk...

3. lakluk

lakluk Yeni Üye

İKİNCİ EL BİR GSX NEDEN DÜŞÜNMÜYORSUN Kİ ... yada cbr rr a bak bakalım hemde nie 600 lük ...

4. pelin

pelin Kıdemli Üye

Motosiklet:
    Yamaha
    Ben yamaha R6 öneririm. GSX çok tutulan bir motosiklet değil. Hondaya gelince tutulan bir motosiklet ama alan hep zarar ediyor. Yaygin bir pazarinin olmasina rağmen zarar ediyorsunuz. Honda ayrıca fiyat politikalarını sabit tutamıyor. Sürekli olarak fiyat indirimleri yapabiliyor. Bugün aldığın bir motosikleti yarın 3 bin YTL ucuza alabiliyorsun

5. fatih çakıcı

fatih çakıcı Yeni Üye

Motosiklet:
    Honda
    valla ben honda oneririm almadan once cok arastirdim su an 600rr gibi viraja giren bi makine yok alet hata yapmiyor belkide aralarinda en rahat surebilcein motor
    yamaha r6 gorunum olarak super ama viraji cok kotu cidden pist motoru
    honda da ayrica direksion amortisoru de var ve yeni kasalarda elcikler yukseltildi
    yavas hizlarla gezerken en keyiflisi honda virja da da ole ben hondayi oneririm
    ayrica rr i satiorum dedin mi o gun satarsin aklinda bulunsun.

6. 09eagle09

09eagle09 Yeni Üye

Suzuki intruder m 800 hakkında görüşlerinizi bekliyorum, yada aynı fiyat aralığında önerebileceğiniz başka bir marka varsa

7. ulas

ulas Admin Yetkili Kişi

Motosiklet:
    Yamaha
    Merhaba bu başlığı suzuki bölümüne açarsanız daha verimli olur.

8. Ozgur Baglama

Ozgur Baglama Site Müdavimi

Motosiklet:
    Honda
    2008 fiyat listesi yokmu ulaş abi.bide bu fiyatlar şimdiki en güncel hallerimi?

9. baran909

baran909 Üye

selam arkadaslar ben bir enduro düşünüyorm . 1997 model 2004 trafiğe çıkşlı 38000 bınde bir motor buldum . 7500 fiat ı var sızce nasıl bı r motor ve masraflı olurmu bu tip motorlar yakıt ve cekiş durumları hakkınd abılgılendırırsenız sevınırım . :)

10. noelbabaxx

noelbabaxx Yeni Üye

Motosiklet:
    Honda
    sakın ha evlat o yaşta motor seni üzer bi de pahalı tavsiye ben etmem

11. semih_55

semih_55 Aktif Üye

Motosiklet:
    Honda
    abi ben 600 lük makinada r6 yi tek geçerim genel olarak da hayabusa abii gerisi yalan bide param var diyorsan hayabusa turbo al herkesi 2. vides yarım gaz geç:D

12. serdar45

serdar45 Yeni Üye

Motosiklet:
    Honda
    amatör forumcu olarak (artık bunu dile getirip durmaktan sıkıldım. ezberlemiş olmalısınız zira bir daha kullanmayacağım bu tabiri:) ) sorularım şunlar:
    1: ducati'yi bu kadar pahalı yapan özelliği nedir?
    2: moto gp de ki başarılar (sıkça alınan şampiyonluklar falan) moto fiyatlarında belirleyici bir etken oluyor mu?
    3: ben beginner level bir kullanıcı olduğum için 600 bir moto düşünüyorum. ve 4 büyük markada da bu alternatifler mevcut.
    bana sorarsanız honda'la bir gönül bağım var.. yıllardır ailemde hep honda kullanıcıları oldu.ama mesela honda 600f yada 600 rr modeline göre yamaha r6 nın daha çok tutulduğunu düşünüyorum. birde suzukinin gsx leri ve kawasaki nin ninjaları var ama bu alternatifleri direk kafadan siliyorum çünkü egzost benim için önemli bir görsel öge! pistte yarışmayacağım için koltuğun altından geçen bir egzost yerine yan tarafta duran parlak bir egzost borusunu tercih ederim :) (ehh.. adam resimci olunca bazen görsel ögeyi performans ögesine değişebiliyor )
    kullandığım tek race modeli r6 olduğu için onunla ilgili fikirlerim aslında oldukça olumlu. performans bakımdan lakin gidon honda modellerine göre biraz daha alçak gibi geldi (yanılıyor muyum) eğer öyleyse bu da r6 yı şehir içinde daha zor bir motor yapmaz mı?
    son olarakta honda 600 f bana daha bir ılımlı geliyor lakin 600 rr daha çok tutuluyor sanırım..
    sizce;
    honda 600 f mi?
    honda 600 rr mi?
    yamaha yzf r6 mı?
    nedenleri ile birlikte bana fikirlerinizi söylerseniz bende bilgi sahibi olmuş olurum.... saygılarımla

13. Osman.Sevil

Osman.Sevil Yeni Üye

Motosiklet:
    Yamaha
    Arkadaşlar,

Yeni başladım. Honda'da eğitim aldım. İleri eğitimleri de almayı planlıyorum. Direkt 600-700 bir enduro alsam olurmuş gibi geliyor. Ne dersiniz? Ayrıca hangi marka ve modeli tavsiye edersiniz?

Teşekkürler,

Osman

14. GHOST RİDER

GHOST RİDER Yeni Üye

Arkadaşlar ben siteye yeni üye oldum.Öncelikle bütün motorsiklet tutkunu arkadaşlara merhaba demek istiyorum.Bende 2008 model Yamaha YBR 125 aldım.Motorsileklet konusunda yeniyim.