Yamaha Ybr 125 City

Konu, 'Ne Almalıyım Nereden Almalıyım' kısmında Salih.Sonmez tarafından paylaşıldı.

1. Salih.Sonmez

Salih.Sonmez Yeni Üye

Arkadaslar merhabalar Bursadan sıfır yamaha ybr 125 city almak istiyorum merkezde bu işi yapan yetkili satıcı start motor yamahanın sitesinde bilindiği gibi satılan fiyat 3760 Ytl ben taksitle almak istiyorum dün mail attım ve aldığım cevap şu;

Salih bey merhaba,

YBR City modelimizin peşin satış fiyatı 3.760,00 TL.dir. Ruhsat ve plaka masrafı 250,00 TL. tutmaktadır.

Taksitli seçeneklerde bankaların uyguladığı komisyon müşteriye yansıtılmaktadır.

Örneğin; 12 ay x 366,66 TL = 4.400,00 TL. kredi kartı ile taksitli satış bedelidir.

İlginize teşekkür eder, iyi günler dileriz.

Tugay Tuna

Start Motor

Arkadaslar sahıbınden.comda farklı ıllerde balıkesır ankara denızlı 3.400e bıle yamaha ybr 125 cıty var sızce yapacakları son fıyat 3760 YTL midir ? yoksa daha da ınme şansları var mı ayrıca bu 640 liralık komisyon ücreti cok fazla değil mi? 12 taksit için? yol gösterebilirseniz sevinirim.

2. Şenol SEL

Şenol SEL Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    640 TL lik komisyonuı start Motor cebine almıyor ki banka alıyor bunu.
    Başka firmaların anlaşması değişiktir banka onlardan alır ya almaz bu satıcının elinde olan cebine giren bir şey değildir.
    Fiyatlara gelince siz ce hangisi uygunsa doğal olarak onu tercih edeceksiniz.