Yamaha YZF-R125 vs Honda CBR125 hangisi iyi

Konu, 'Racing Motosiklet Kullanıcıları' kısmında dogancan tarafından paylaşıldı.

1. dogancan

dogancan Üye

Motosiklet:
    Honda
    bu iki motordan cbr 125 bende var ama Yamaha YZF-R125 inde fena olmadığını daha iyi olduğunu sölediler merak ettim aralarındaki performans olarak fark nedir ? İkisi arasında hangisi geçer ? İçime oturdu şimdi merak ettim bilen kullanan birilieri varmı acaba ? yardımıcı olursanız sevinirim :)

2. onur ekmekcı

onur ekmekcı Aktif Üye

Motosiklet:
    Honda
    Arkadaşım öncelikle yorumlarından çıkardığım sonuca göre sen daha yeni bir kullanıcısın yada konuşmalarından öyle anlaşılıyor...Öncelikle önemli olan geçmek değil bunu iyi özümsemen lazım..Önemli olan motosikletin senin tecrübelerinle uyuşması bilmem anlatabildimmi ama illaki kıyaslıycak olursak...

Ben ikisinide kullanma fırsatı buldum.....

YZF R125 e kısaca değinelim cbr 125 e göre artıları çok tork yüksek başta senin tabirinle o yzf geçer:) seri bir makina ama bir okadarda yorucu honda cbr 125 e göre...YZF r125 ile cbr ı yanyana koyucak olursak tabiki yzf r 125 daha kalıplı agresif bir makina cbr a önden baktığımızda daha ince biryapıya sahip zevkler tartışılmaz ama yeni başlıyorsan cbr 125 tavsiye ederim illede ikisinden biri olacak diyorsan ama bana soracak olursan honda cbf 150 derim 2sinede 10 basar süper bir başlangıç motoru....

3. dogancan

dogancan Üye

Motosiklet:
    Honda
    verdiğin bilgiler için teşekkürler ben farkı merak etmiştm ben 2 aya yakın cbr 125r kullanıyorum doğru bi tercih yapmışım anlaşılan :) teşekkürler
    tekrardan