Yamaha Yzf R125 Yardım

Konu, 'Ne Almalıyım Nereden Almalıyım' kısmında symbiotic tarafından paylaşıldı.

1. symbiotic

symbiotic Yeni Üye

Motosiklet:
    Henüz Yok
    Merhaba arkadaşlar ben başlangıç motoru almak istiyorum ve r125 de karar kıldım. Bütçem 7000-7500 olucak bu fiyata kaç model ve kaç km de almalıyım hakettiği fiyat bu olan yani. Ya da 2011 model 10000km de mi 2012 model 15000km de ki mi bir motoru tercih etmeliyim fikirlerinizi söylerseniz çok sevinirim

2. osman yazıcı

osman yazıcı Aktif Üye

Motosiklet:
    Henüz Yok
    kardeş hoş geldin,kendini daha açık tanıtırsan daha iyi olur ve daha iyi faydalanırsın forumdan,ayırdığın bütçeye göre sıfır honda cbf 150 alabilirsin,sorunsuz sağlam ve çok güzel bir makine

3. symbiotic

symbiotic Yeni Üye

Motosiklet:
    Henüz Yok
    Hoşbulduk teşekkürler. 23 yaşındayım Ispartadan katılıyorum :)) İlerde 600cc supersport almayı düşündüğüm için supersport tarzı bi model tercih etmek istiyorum bunada en uygun yzf r125 var onda alışmak istiyorum. E tabi görüntüsüde biraz şık olsun istiyorum o yüzden tercihim r125 olucak. Sorduğum gibi nelere dikkat etmeliyim o bütçede hangi yıl ve hangi km lerde olur fazla para vermiyim

4. osman yazıcı

osman yazıcı Aktif Üye

Motosiklet:
    Henüz Yok
    sevgili kardeşim,seçimin bana göre güzel yzf r 125 de güzel makinedir,ve sağlam,tabii başlangıç olarak alacak olduğun makinenin temiz olması avantajdır,motordan soğumak adına,bütçene göre ne kadar yüksek model ve temiz makine alırsan daha güzel olur,sana özellikle bir önerim olcakdır,eğitim al,2-3 saat bile olsa eğitimli birinden eğitim al,motoru ne kadar iyi kullanırsa bir o kadar keyf ve zevk alırsın

5. Armağan Pekatik

Armağan Pekatik Site Bağımlısı

Motosiklet:
    Yamaha
    İleride 600rr süreceğim diye bugün ss almanız şart değil. Yeni aldığınız motoru düşürünce 2 bin lira masraf çıkar ama ben yine de soğumam diyorsanız buradan devam edebilirsiniz. Ya da düşsse de bir şey olmayan ybr, cbf gibi kerenajsız korumalı bir motor alsanız hem hayalinizdeki gibi motor için para biriktirme hem de bol bol yol yapıp motorun temel dinamiklerini öğrenebilirsiniz. Artan parayla da güzel güzel eğitim alırsınız. 125cc motorlarda imaj hiç bir şeydir susuzluk her şey. (bana göre) :D

6. burakofly

burakofly Üye

Motosiklet:
    Yamaha
    kardeş ekipmana ciddi bir bütçe ayırman gerekir.

7. symbiotic

symbiotic Yeni Üye

Motosiklet:
    Henüz Yok
    125 lik olucağı için çok çok iyi bişeyler almadan idare ederim diye düşünmüştüm ama ne kadar mesela. Maksimum 250 liraya kask düşünmüştüm yeterli olmaz mı ve bu fiyatta önereceğiniz var mı

8. Armağan Pekatik

Armağan Pekatik Site Bağımlısı

Motosiklet:
    Yamaha
    125lik olsun sonuçta bu araç çok rahat 100km/h görebiliyor. 25km/h üzeri hızlarda düşüşler ölümcüldür. En kötü sharp'tan 5 yıldız almış olsun

9. burakofly

burakofly Üye

Motosiklet:
    Yamaha
    mt revenge işinizi görür