Yamaha YZF-R125

Konu, 'Racing Motosiklet Kullanıcıları' kısmında Deniz.Özmen tarafından paylaşıldı.

1. Deniz.Özmen

Deniz.Özmen Yeni Üye

Merhabalar..
    hem yeni üyeyim hemde yakın zamanda yeni motor alacağım. Bu ilk motoruda Yamaha YZF-R125 olarak düşünüyorum bu model hakkında dusuncelerinizi ve yardımlarınızı bekliyorummm...

2. Birkant ÜNLÜ

Birkant ÜNLÜ Üye

Motosiklet:
    Henüz Yok
    dostum yeni katılanlar bölümünde kendini detaylı bir şekilde tanıtman gerekiyor öncelikle. neredensin ne iş yapıyorsun yaşın kaç? ondan sonra bu başlık altında ben ve diğer arkadaşlar bilgilerini paylaşırlar :D

dogancan bunu beğendi.
  3. meric48

meric48 Yeni Üye

Motosiklet:
    Yamaha
    Arkadaş konuyu sabaha karşı açmış büyük ihtimal şuan uyuyodur :D.Hoşgeldin dostum.Valla bende senin gibi yeni başlıcam 600 tutkunuyum ama ne olur ne olmaz her zaman risk vardır bende senin gibi yzf alıcam.Motorda şekle önem veriyosan bu motor tam senlik.Ben hatlarına bayılıyorum.Güzel seçim yapmışsın bu arada :).Kendini detaylı tanıtırsan diğer arkdaşlarda yardımcı olmak istiyeceklerdir mutlaka..

4. onur ekmekcı

onur ekmekcı Aktif Üye

Motosiklet:
    Honda
    Arkadaşlara katılıyorum:D Önce bir tanışalım...YZF 125r a gelince görüntüde emsalleri arasında en beyendiğim racink tipi fakat yeni başlıyorsan honda cbf 150 tavsiye ederim görüntüdede güzel motor ancak yzf görüntüde güzel olmasına rağmen yakıtı diğer 125 cc motosikletlere göre fazla baya bir fark var ama çekişide güzel ona göre şimdi hakkını yemeyim fakat birde şu varki emsalleri arasında fiyat olarak aşırı bir fark var nasıl diyeyim zyf r125 e vereceğin parayla 2 tane cbf 150 ybr 125 cbr 125 alırsın 2. el.. cbr 125 mi yzf 125 mi desen bende yzf derdim racink diyorsan illa yzf güzel bir motosiklet ancak o fiyata kavazaki ninja 250r yada honda cbr 250r alabilirsin bunlarıda iyice ölç tartki sonra pişman olma.

5. dogancan

dogancan Üye

Honda
    öncelikle hoş geldin bence yzf iyi bi motor pahalı o fiyatta kawasaki 250r var ninja yani tartışmasız çoğu kişinin katılcağı gibi 250 cc lerin en iyisi :) 250 cc yle başlamk ilkkez veracing için riskli eğer boyun 1.80 üstü değilse yzf yerine sana cbr 125 i öneririm başlangıç için en ideal motor olur :) cbr 125r yi bi araştır boyun uzun değilse al bence

6. Deniz.Özmen

Deniz.Özmen Yeni Üye

başlangıç motoru diye yzf 125 ile başlamak istedim tam alıştıkran sonrada racing tipi bir motor almayı dusunuyorum.yzf kullanış bakımından olsun satarken olsun bana sorun çıkartır mı?

7. meric48

meric48 Yeni Üye

Motosiklet:
    Yamaha
    Kullanışta sorun değil avantaj sağlar.Fakat satarken 2 lira az satmayı göze alacaksın.Kanımca o motorada değer dostum...

8. Can Alpay

Can Alpay Üye

Motosiklet:
    Kawasaki
    yzf r 125 cok iyi bir secim olur bence de. bende kawa ninja 250r var ama keske yzf r 125 alsaydim diyorum simdi, satip almayi bile dusundum ama 250ccden 125 cc e dusmek istemedim tabi ki =)

satarken motor 0 i pahali oldugu icin sen de yuksek fiyata satmak istiycksin ama vermiycekler istedigin fiyati o yuzden satarken baya bir para kaybini goze al, misal 8500 tl 0 i sen onu 1 sene bile kullansan 7000 den yukari satman zor, adam vermez yani 1500 tl daha verir 0 ini alir. ama bence o para kaybina deger bu motor cok yakisikli bir motosiklet sahiden, ayni r6 govdesi var, cok guzel duruyor.

9. meric48

meric48 Yeni Üye

Motosiklet:
    Yamaha
    aynen Can'cım :)

Sayfayı Paylaş