Yamaha YZF R15 yardım lazım

Konu, 'Motosiklet Marka ve Modelleri' kısmında Alperen Çavuşoğlu tarafından paylaşıldı.

1. Alperen Çavuşoğlu

Alperen Çavuşoğlu Yeni Üye

Arkadaşlar bu yaza bu motoru almak istiyorum fiyat konusunda sorun yok param hazır fakat tek düşündüğüm şey boy konusu bu motoru taşıyabilrmiyim? 1.70 boyum var ve birde ybr 'den sonra bu çok zorluk çektirir mi?

2. Barış

Barış Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    ybr ile bu motor ararsın da ben pek fark göremiyorum!?
    sorun boyut ise hemen hemen aynı.

3. Şenol SEL

Şenol SEL Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    pardon daha yaşınız 16 ehliyet yok bu halde motosiklete binmeyin.Önce ailenizi sonra da bizleri üzmeyin.Motosiklet sürücüsü olmak istiyorsanız sabırlı olmak zorundasınız ki bu eylemi başarılı şekilde yürütmenin ilk koşulu sabırlı olmaktır.Sabırınız yoksa paranız çoksa kullandığınız motosiklet arkasında bir de boyunuza uygun torba taşıyın.

4. Alperen Çavuşoğlu

yapma hocam ybr ile yzf r125 :( uzaktan bakıyorum yzf'e afedersiniz ama dana gibi duruyor. Daha önce hiç binmedim yzf'e ama en kısa sürede buradaki motor mağazalarına gidip canlı olarak deniyeceğim..

5. Alperen Çavuşoğlu

yapma hocam ybr ile yzf r125 :( uzaktan bakıyorum yzf'e afedersiniz ama dana gibi duruyor. Daha önce hiç binmedim yzf'e ama en kısa sürede buradaki motor mağazalarına gidip canlı olarak deniyeceğim..

Hocam haklısın ama kendimi fazlasıyla hazır hissediyorum bu konu için zaten 16 değil 17 diyelim biz ona sınava girmeye çok az kaldı..

6. Şenol SEL

Şenol SEL Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    İşte sorunda burada zaten.kendini hazır hissetmek ben bu işi çözdüm ben artık oldum bu işi beceriyorum demek.Ama biz ne dersek diyelim imam bildiğini okuyacak.Bizi anlayabilecek mandalite yok.Üzgünüm.
    "İkarus Sendromu" hakkında bilgi edinin.

7. Barış

Barış Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    davulun sesi de uzaktan kulağa hoş gelir;)dana gibi dediğiniz motor granajdan ibarettir!!!o granajın içerisinde az biraz güçlü ybr yatar;)

Şenol SEL bunu beğendi.
  8. Omer

Omer Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    Hay ağzına sağlık abi :)

9. Ekrem Kalafatoglu

Ekrem Kalafatoglu Moderator Yetkili Kişi

Motosiklet:
    Honda
    Valla barış abı çok guzel ozetlemıssın :) alanlarda zaten goruntudekı performansı alamayınca şaşırıyorlar bı :D

10. bülent tenikeci

bülent tenikeci Kıdemli Üye

Motosiklet:
    Yamaha
    Görünüş veya güzellik göreceli bir kavramdır.Bana göre Ybr veya Cbf daha yakışıklı, daha realist motorlar,kişisel tercihim tabi.İlla bir şeye benzeteceksek o zaman Ybr'ye de ''keçi veya katır'' teşbihinde bulunmak lazım gelir.Yzf kadar hızlı ve güçlü değildir doğru fakat onun giremeyeceği bir çok yolda ve şartta Ybr'yi kullanabilirsin.Örneğin Yzf'yi şu şartlarda kullananabilir misin? Hiç sanmıyorum.haa yoldan hiç çıkmam dersen o başka.

Barış, Doğan PARILTI ve Şenol SEL bunu beğendi.
  11. Doğan PARILTI

Doğan PARILTI Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    Tam bu sebeplerden ötürü bir endurocu olmaya karar verdim,inşallah layığı ile yerine getiririz :)

Pardon Av tüfeğini yeni gördüm o hariç tabi,bende de bir tane var baba hatırası ama sadece gazoz şişelerini indiriyorum onun haricinde süs...
    (yanlış anlaşılmamak için belirteyim Avcılığa karşı değilim sadece biraz yufka yürekliyim,kıyamıyorum işte :D )

bülent tenikeci bunu beğendi.
  12. bülent tenikeci

Motosiklet:
    Yamaha
    yanlış anlamışsınız sanırım, zaten ben de avcı değilim sadece vahşi doğayla içiçe yaşadığımdan güvenlik amaçlı taşıyorum.burası dağ köyü olduğundan özellikle bu karda kışta kurt,domuz,ayı ve diğer vahşi hayvanlara karşı cansiperane bir önlem. (malum Kastamonu'dayız her an birşey çıkabülü)

Doğan PARILTI ve Şenol SEL bunu beğendi.
  13. Onur Filiz

Onur Filiz Moderator Yetkili Kişi

Motosiklet:
    Hyosung, Mondial
    bülent abi nerelerdesin abi sen :) seni tekrara görmek güzel ;) ben avcılığıda seviyorum valla ne yalan atayım.

14. bülent tenikeci

Motosiklet:
    Yamaha
    Sağol Onur kardeşim.Kış bastırdı inzivaya çekildim, ara sıra ilçeye inip çıkıyorum .Bazende tüfeği alıp dağ-orman geziyorum.Ava meraklıysan buraya beklerim.