Yaptıgınız kazalar ve sonucları,ucuzmu ,tuzmumu misali

Konu, 'Serbest Kürsü' kısmında DEMİRAT tarafından paylaşıldı.

1. DEMİRAT

DEMİRAT Üyeliği İptal Edildi

Ben bikeresinde sinop a gittim sinobun 30 km dısında şelaleler var oraya neşeyle gittik eglendik arkadaşımla onun da motosikleti aynı benimkinden x max250 scooter neyse dönüşte yol dardı önünde araba vardı sunu sollayımda görüş acım genişlesin dedim,demeseydimde geri kalsaydım keşke neyse araba önümde bir pike zikzak frene asıldım ama mesafe yeterli deyildi bir baktım bayagı büyük cukur,motoru az yatırdım ancak ön teker kurtardı arka teker aynen cukurda ne fren ne gaz dengede durmaya calıstım düşmedim ama motorun arkası bayagı savurarak gittim teker patlamıştı,tabi biz tam teşkilizya anahtarlar otamatik pompa v.s sonuc oracıkda kaldık nedenmi cant catlamış lastikde dubleks tabi yapacak bişey yok,,,,şimmddiiii gelelim işin en önemli yanına bizim burda gazi usta var tokatta hep hava atardı nerde kalırsanız kalın bir telime bakar hahhaha bizde aradık inanın telle bize sinop serviisnden yardım aracı geldi servis arkadaş bizle okadar bir ilgilendiki gazi usta yolda kalsaydı sanıırm biz kadar ilgilenmezdi hani derlerya namı kendinden büyük diye,,, sonuc cantımız sinopta yapıldı yememiz içmemiz herseyimiz karsılandı servise inannın para veremedik almadı,burdan ders cıkarın arkadaşlar eger biir yolda kalırsa onun psikolojisini düşünün ve yardımcı olun,,,yolda kalan bilir yani o sıkıntılı anları,,,,,,,:):)

mehmetpolat ve ANIL bunu beğendi.
  2. ANIL

ANIL Site Bağımlısı

Motosiklet:
    Henüz Yok
    Bu talihsiz olayı paylaştığın için teşekkür eder geçmiş olsun diyorum :) Ayrıca Zor durumda olanlara Yardım Çağrısında bulunmandan ötürü ayrıca bir teşekkür..

DEMİRAT bunu beğendi.
  3. Recep Varlı

Recep Varlı Site Müdavimi

Motosiklet:
    Salcano
    kuşadasında klr 650 ile milliparka doğru usul usul 80 km. ile seyrederken yolun tam ortasında palio sol sinyalini yakmış duruyordu haliyle dedim sola dönecek sağdan kornaya basıp usulca geçeyim kornaya bastım tam arabaya 2 etre kala birden sağa kırmazmı.. allahtan yol düz o refleksle kendimi tarlaya attım düşmedem zorda olsa durdum neyse dedim ben seni yemezmiyim diye parkettim motosikleti arabaya yürüdüm baktım cam açık kullanan kadın.. dedim hanımefendi ola sinyal verip neden sağa kırdınız? ne dese iyi:pardon ya sağ kolu yukarı çevirinceydi dimi:D öylece kalakaldım ve ona ehliyet veren kursa sevgilerimi ilettim:)
    sonuç yol sizinde olsa geçiş üstünlüğü falan demeyin tedbirinizi alın herkesi aptalmış gibi görün :):)

ANIL bunu beğendi.
  4. ANIL

ANIL Site Bağımlısı

Motosiklet:
    Henüz Yok
    Geçmiş olsun Recep Abi :D

5. DEMİRAT

DEMİRAT Üyeliği İptal Edildi

Yolda kalan motosikletcilere mutlaka ve mutlaka yardımcı olun
    ,servisinizle dyoloğunuz iyi olsun,cünkü tüm servisler birbirlerini tanıdıgı için yold:)a kaldıgınızda bu cok işe yarıyo parayla bile yaptıramadıgınız işi selamla yaptırabiliyolar,,

6. mehmetpolat

mehmetpolat Site Bağımlısı

Motosiklet:
    Kawasaki
    benimde başımdan 5 6 motosiklet kazası geçti ama son kazam bende kalıcı bi hasar bıraktı şimdi kolumda 15 cm lik platinle dolaşıyorum ucuz kurtardığım için Allaha duacıyım.

7. Erol

Erol Admin Yetkili Kişi

Motosiklet:
    BMW
    Geçmiş olsun arkadaşlar. Biraz daha dikkat lütfen.

mehmetpolat bunu beğendi.
  8. ANIL

ANIL Site Bağımlısı

Motosiklet:
    Henüz Yok
    Herkese GEçmiş olsun aman Allah Kaza Bela vermesinn..

mehmetpolat bunu beğendi.
  9. fuat karadag

fuat karadag Aktif Üye

bikeresinde rampa tırmanırken gaza fazla yüklenmişim motor altımdan çıktı kask olmasa kafadan nakavt olmuştuk yani. motorda kross devirli motor az bişi fazla yüklendinmi çiftetelli oynamaya başlıyor zaten.

10. Emrah.Saka

Emrah.Saka Site Bağımlısı

Motosiklet:
    Honda
    Allaha şükür motosiklette ağır bir kaza yaşamadım. Hatta hiç motoru yatırmadım dersem yalan olmaz.. Ama tabi bu kaza yapmıyacağım anlamına gelmez. Bu sebeple arkadşlar koruyucu donanımızı kaskınızı eksik etmeyin.