Yardım edermisiniz ?

Konu, 'Racing Motosiklet Kullanıcıları' kısmında Baran.Deniz tarafından paylaşıldı.

1. Baran.Deniz

Baran.Deniz Yeni Üye

İyi forumlar abilerim benden küçük oldugunu fazla sanmıyorum bir kac konu danışacaktım siz büyük abilerime...
    Yaşım 15, motorları yeni yeni tanımaya başladım bu yaşta motor istiyorum sizce neyden başlamalıyım ?
    Ben bu konuda kararsızım en kötüsünde bir şeyle başlamak istiyorum ve bunu size danışmaya karar verdim şimdiden teşşekür ederim..
    Sizce ne tür bir motor almalıyım :)

2. Şenol SEL

Şenol SEL Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    15 yaşında hangi ehliyetle bu tehlikeli hobiye başlamak istiyorsunuz.
    Sakın bana Motosikleti ehliyet kullanmıyor ben bilinçli sürücüyüm lafları etme ne olur.Ben 50 yaşıma geldim bilmem kaç milyon km dir sürüş yapıyorum ben bile tam olmadım derken sen sakın deme olur mu sevgili kardeşim.
    Önce al ehliyetini al "Güvenli Sürüş teknikleri" eğitimini al full korumalarını ve kafanı koruyabilecek kaskını sonra çık trafiğe.
    Ama yaşın gelene dek bekle.

Ne bizleri nede aileni sevdikleri üz.

omer.kahraman bunu beğendi.
  3. Ahmet Yılmaz Arslan

Ahmet Yılmaz Arslan Yeni Üye

kardeşim 15 yaşında ben de sucu motorunu kebapçı motorunu alıp bir iki tur atardım bunlar güzel şeylerdi,ama tehlikelilerdi.o yüzden sen bekle,ehliyetini al.Şenol abimizin dediği gibi bir güzel de eğitimini al,bu soruyu sonra sor biz de seve seve cevap verelim :)