Yardıma ihtiyacım var. yardım eder misiniz lütfen?

Konu, 'Scooter - Maxi Scooter Kullanıcıları' kısmında Hasansuslu tarafından paylaşıldı.

1. Hasansuslu

Hasansuslu Yeni Üye

Motosiklet:
    SYM
    Herkese merhabalar,

2006 model SYM Joyride 200 model 30.000 de bir motorum var. Egzozdaki fazla ses yüzünden muayeneden geçememiş ve tamire götürürken yolda kalıverdim. Krank vesaire derken tamirci ustamız orijinal SYM parçaları ile epeyce masraf çıkardı. -ki neredeyse motor kadar tutacak-. Motorsikletimi satıp model büyütmeyi planlarken epey kötü bir durumla karşılaştım. SYM Joyride için çıkma parça bulabileceğim yerler hakkında bilgi verebilirseniz memnun olurum. Elbette bu yerlerin aynı zamanda ahlaki anlamda güvenilir olması gerekir. Malum motoru düzgün satalım arkamızdan laf gelmesin niyetiyle hareket ederken çalıntı mala bulaşmak istemem. Bilginiz dahilinde bana yardımcı olabilirseniz çok memnun olurum.İsteyen cep telefonumdan da ulaşabilir. ( 0532 796 65 76)

Güzel günler dileğimle,

2. Hasansuslu

Hasansuslu Yeni Üye

Motosiklet:
    SYM
    Pek revaçta bir motor veya konu değil anlaşılan.:(

3. Şenol SEL

Şenol SEL Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    Çıkma parça alacağım derseniz illaki çalıntı malların tuzağına düşersiniz.Kimse benim ayranım ekşi demez kimse bunlar çalıntı mallardan çıkma değildir demez.Devir değişti artık.Parayı veren düdüğü çalar kılıf zaten hazır.

Hasansuslu ve Fahrettin bunu beğendi.
  4. Hasansuslu

Hasansuslu Yeni Üye

Motosiklet:
    SYM
    Cevabınız için teşekkür ederim. Ben de aynı hasssasiyeti paylaşıyorum ama, zaten isteğim "eğer" varsa, çalıntı olmayan,sigortadan alınan araçlar veya forumdan birinin kefalet edebileceği birinden değişim v.b. nedenle çıkan bir parça varsa onu almaktı. Yoksa sıfır yedek parça motor kadar tutacak. O da beyhude bir gayret olacak gibi geliyor.