Yardıma İhtiyacım Var

Konu, 'Racing Motosiklet Kullanıcıları' kısmında Ahmet Yılmaz Arslan tarafından paylaşıldı.

1. Ahmet Yılmaz Arslan

Ahmet Yılmaz Arslan Yeni Üye

Öncelikle iyi forumlar herkese,uzun zamandır girme fırsatım olmadı,malum öğrenciyim :)
    Şimdi 125 r'ımı sattım ve 600lüğe geçmeden önce geçiş motoru olarak 250 cc bir motor alacağım.
    Kafamda HYOSUNG GT250R ve Ninja 250 R var.Hondayı katmıyorum,hoşuma gitmiyor nedense.
    Oturuş pozisyonu açısından GTR bir SS 'e daha yakın görünüyor.Kaslı yapısı da yanında güzel görüntü katıyor.
    Ninjanın ismi dillere destan bir motor,bunu açıklamama gerek bile yok.
    Şöyle ki beni bir iki sezon götürsün,çok sıkıntı çıkartmasın ve en önemlisi kısa dönem geçiş motoru olduğu için satışını kolay yapabileyim istiyorum.
    7.500 liraya bile 4200 Kmde GTR buldum ve garantisi devam ediyor.Ama Ninjanın en ucuzu 9 bin lira gibi..
    Bu yüzden hem cebime zarar vermesin,hem satışı daha kolay olsun diye kafam GTR'a gidiyor sürekli..
    Sizden ricam,bana bir yol göstermeniz :)
    250 cc makinadan performans beklemediğim için bana ninja daha iyi tokatlar falan gibi bir şey demeyin de aman abilerim :)

2. Ekrem Kalafatoglu

Ekrem Kalafatoglu Moderator Yetkili Kişi

Motosiklet:
    Honda
    gt250r benımde çok hoşuma giden bir motor vede 2. ellerı gayet makul fıyatlarda
    yanlız motor durmuyo dıolar :D motorun hızlanması falan gayet ıyı ama frenlerı çok saglam degılmıs
    bu arada 250ninja da çok guzel bır motor bana gore gt250den daha ıyı ama fıyat aralığı çok fazla 2sının arasında fiyat açısından gt250r seçilebilir :)
    bu konuda daha ayrıntılı bılgı alman için Altın Elbıselı Adamın bu motorlar hakkındakı videosunu ızlemenı tavsıye ederım

3. Ahmet Yılmaz Arslan

Ahmet Yılmaz Arslan Yeni Üye

E tabiiki de ninja daha güzel lakin hem geçiş olsun hem de ucuz olsun kafasıyla yola çıkınca GTR daha mantıklı hem de 2.el piyasası Ninja'ya göre daha çok olan bir motor.
    Şu Altın Elbiseli Adam'ın Ninja videosunu biliyorum da GTR için var mı onu hiç bilmiyorum ben,eğer varsa paylaşırsan sevinirim hocam :)