Yardımcı Olursanız Sevinirim

Konu, 'MONDIAL' kısmında Kral tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Kral

Kral Yeni Üye

Motosiklet:
    Yamaha
    Merhaba 17 Yaşındayım Ve Bir Motor Almaya Karar Verdim Kararım Mondial 125 MH DRIFT Yönünde Motorun fiyatı 2.489 TL Civarında Bu Fiyata Daha Güzel Bir Motor Varmı? Yada Bu Motor En Uygunumu. Ben Yarış Motorlarını Beğendiğim İçin Bu Tipi Uygun Gördüm Ve Bu Motor Fazla Benzin Harcarmı? Son Olarakta Bir Tanıdığımın Kredi Kartıyla Almayı Düşünüyorum Fakat Limiti 700 TL Bu Limitle 1.489 TL Taksit Yapılırmı. Bugün Bir Dükkana Gittim Ordaki Kadın Bana 10 Taksit Yapabiliceğini Söyledi Bu Limite Olurmu? Kartlar Hakkında Pek Bilgim Yok Beni Bu Konularda Bilgilendirirseniz Çok Mutlu Olurum Teşekkürler

Not:Bütün mesajı bold koyu yazmak forum kullarımız gereği yasaktır.Tarafımdan normal hale getirilmiştir.

2. Ethem Doğru

Ethem Doğru Site Bağımlısı

Motosiklet:
    BMW
    o limit yeterli olmaz. taksitlendirmelerde genelde vade farkı da eklenir. fiyat 2489 TL'nin de üzerine çıkacaktır.

forumu biraz incelersen, başlangıç motosikleti olarak Ybr 125 ve Cbf 150 önerilir.
    benim tavsiyem önce güvenli şürüş eğitimi, koruma ekipmanları, kask ve motosiklet alacak kadar para biriktirmen ve aynı sırayı takip ederek motosiklet sevdanı eyleme geçirmen olacak.

3. Ekrem Kalafatoglu

Ekrem Kalafatoglu Moderator Yetkili Kişi

Motosiklet:
    Honda
    plaka çıkartma ıslemı falanda war haberın ola kendın cıkartırsan 250 fırmaya çıkarttırırsan 300 tl tutuyor
    tanıdıgınbırısı warsa temız 2. el ybr 125 yada cbf 150 falan alsan daha ıyı olur aslında (bende oyle yapıorum )
    dedıgın motor çunku çin malı 1 motor kullanıcıları pek memnun gozukmuolar
    bu arada forum kurallarını bı okursanız ıyı olur nick inizi ısım soy ısım olarak degıstırın ve tanısma bolumune kendınızı tanıtan 1 konu açarsanız ıyı olur

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.