yardımlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler

Konu, 'İç Anadolu Bölgesi' kısmında kaan.ergin tarafından paylaşıldı.

1. kaan.ergin

kaan.ergin Yeni Üye

herkeze keyifli forumlar motor almaya karar verdim yeni başlayacam sayılır daha once scooter vs kullanmışlıgım var ama trafik tecrübem az. kawasaki ninja modelini düşünüyorum 250cc ama sürat meraklısı bir insan değilim şekil bakımından hoşuma gidiyor. ninja 250 kullanıcılarının motor hakkında olumlu olumsuz görüşleri onemli benim için.

2. Hakan.Ulukavak

Hakan.Ulukavak Moderator Yetkili Kişi

Motosiklet:
    Honda
    Kaan hoşgeldin, 2 tane aynı konuya gerek yok birini sildim burdan devam.

ninja 250 kullanıcısı değilim, ama başlangıç motoru olarak biraz tehlikeli olabilir. Ayrıca bikaç kere yatırsan yazık olur canım grenajlara diyorum.

Altın elbiseli adamın toplamda ne kadar sürdüğünü bilmiyorum. Neden merak ettin bunu?

3. keremdmc

keremdmc Yeni Üye

Motosiklet:
    Honda
    bende 250 kullanıcası değilim ama arkadaşımda var ve çok memnun.ilk motor olarak aldı ve maşallah henüz bişey olmadan kullanıyo.hakana katılıyorum daha önce vitesli bir motor kullanmadıysan 150cc bir makinayla başlayabilirsin.tabi cesaretin ve yeteneğin varsa 250 de büyük sıkıntı yaratmaz diye düşünüyorum.

4. Doğan PARILTI

Doğan PARILTI Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    Valla bende o yetenek yok gittim cbf150 aldım daha bayiden çıkarırken bana 2 ay sonra satmak isteyeceksin dediler ama bence hiçde öyle olmayacak çoook zevkli menet çoookkkk....! :D