yardımmm kymco xciting 250 mi yoksa sym gts 250 mi

Konu, 'Scooter - Maxi Scooter Kullanıcıları' kısmında Ejder Erişti tarafından paylaşıldı.

1. Ejder Erişti

Ejder Erişti Yeni Üye

arkadaşlar hepinize selamlar...istanbulda 5 senedir otomobil kullanıyorum ve motor hayranlığımı bastıramadım..o yüzden yardımlarınıza ihtiyacım var..başlıkta yazdığım gibi kymco ile sym arasında kaldım..en kısa süre içinde rüzgara karışmak istiyorum bu yüzden bana yardım edin lütfen:))

2. Ejder Erişti

Ejder Erişti Yeni Üye

yardımmm kymco xciting 250 mi yoksa sym gts 250 mi

--------------------------------------------------------------------------------

arkadaşlar hepinize selamlar...istanbulda 5 senedir otomobil kullanıyorum ve motor hayranlığımı bastıramadım..o yüzden yardımlarınıza ihtiyacım var..başlıkta yazdığım gibi kymco ile sym arasında kaldım..en kısa süre içinde rüzgara karışmak istiyorum bu yüzden bana yardım edin lütfen)

3. Erol

Erol Admin Yetkili Kişi

Motosiklet:
    BMW
    Ejder her iki motorda çok güzel, ben sym 250 yi kullandım gayet güzel bir motor tavsiye ederim. Kymco da çok şık bir motor. Ama bütçeni biraz daha sorlayabilirsen şuan benim kullandığım yamaha xmax 250ie bunlardan daha iyi bir motor. ilk tercihin yamaha olsun.