yazlık-kışlık Mont

Konu, 'Motosiklet Ceketi' kısmında Engin tarafından paylaşıldı.

1. Engin

Engin Yeni Üye

Motosiklet:
    Aprilia
    Merhaba arkadaslar, ben Kıbrıs'ta yasıyorum. Bilenleriniz vardır belki, Kıbrıs'ta hava hicbir zaman Istanbul veya Ankara gibi soguk olmaz. Iklım olarak Antalya'ya oldukça yakındır. Mont ve Eldiveni yazlık ve kışlık olarak ayrı almak istemedigimden, sizlere danışmak istedim. Acaba içindeki astarı çıktıktan sonra da yazlık olarak da kullanabilecegim bir model onerebilir misiniz? Ayrıca hem yazlık hem kışlık kullanabilecek bir eldiven?

(beni kışın en düşük 8-10 derecede idare etseler yeter)

2. SERVET

SERVET Site Müdavimi

Motosiklet:
    BMW
    genelde butun montların içi sokulur sıcak ve soğuktan zıyade koruması en guclu olanı tercıh etmelısınız bence bu butun motor gıyımlerı ıcın gecerlıdır once emnıyet ve korunma onemlıdır.

3. Metin

Metin Site Müdavimi

Motosiklet:
    Honda
    Sana içliği olan file mont öneririm,eldiven 2 adet olması iyi olur(1 yazlık+1 ilk bahar-sonbahar eldiveni)... Marka olarakta Ulaş kardeşime danışabilirsin...;)

4. Ferhat.Ulucan

Ferhat.Ulucan Site Bağımlısı

Motosiklet:
    Honda
    içi miflonlu, rüzgar ve yagmuru engelleyen montlar var. Bunları kullanabilirsin mont olarak.
    Eldiven konusunda metin abime katılıyorum, farklı eldiven kullanman daha mantıklı...

5. Carsambali

Carsambali Aktif Üye

Motosiklet:
    Kawasaki
    www.yildizticaret.com adresinde dileğinize göre kıyafetler bulmanız mümkün. Fiyatları da oldukça makul. Özellikle termal içlikli ve %100 su geçirmez giysiler almanızı öneririm.

6. Barış

Barış Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    all season malzemelerin hepsini bu şekilde kullanabilirsin.
    alacağın ürünün prespektüsünde bu ayrıntıyı görürüsün.

Mümtaz Barış CİNGİZ bunu beğendi.
  7. Davut

Davut Kıdemli Üye

Motosiklet:
    Yamaha
    Kıbrısın iklimi acaiptir orada 1 senem geçti :) Bu konuda ben de Metin abimle aynı fikirdeyim içinde rüzgarı geçirmeyen ince bir astar bulunan yazlık bir ceket kullana bilirsiniz eldiven konusunda ise full korumalı deri bir eldiven öneririm hem elin çok üşümez ve olası bir kaza anında(Allah korusun hiç olmaz inşaallah) elini de korur.Yazın varsın terlesin elin abicim önemi yok güvenlik ön planda zaten giyim konusunda da www.mototr.com dan faydalana bilirsiniz :D
    saygılar...