Yazlık-kışlık

Konu, 'Motosiklet Ceketi' kısmında Emre Çağlar tarafından paylaşıldı.

1. Emre Çağlar

Emre Çağlar Aktif Üye

Motosiklet:
    Suzuki
    arkadaşlar haftaya istanbula motosikleti almaya giderken ekipmanları da almak istiyorum.ağustosun 20 sinden itibaren kullanacağımı düşünürsek sizce montu eldiveni çizmeyi falan doğrudan kışlık deri mi alayım yoksa izmir de onlarla kavrulursun ilk olarak yazlık ekipman al 3-4 aya havalar soğuyunca kışlıklarını mı al dersiniz? nedense bu yazlık ekipmanlar bana hep çok da korumuyormuş gibi geliyor:)bir de istanbulda dainese,arai,shoei satan yerler genelde nerelerde konumlanmıştır?ya da şurası şurası var bunları satan dediğiniz biryer var mı?Mototas bayileri nasıl istanbuldaki biliyor musunuz?teşekkürler herkese şimdiden

2. Mehmet CINBIL

Mehmet CINBIL Aktif Üye

Motosiklet:
    Yamaha
    Sen yazlık al ekipmanlarını kış için güzel wind stopperlar (içlikler) var hiç sorun olmaz giyersin izmirin havasında...

3. İsmail

İsmail Site Müdavimi

Motosiklet:
    BMW
    Emre,

Mehmet'e katılıyorum. Üzerinede bir yağmurluk geçirdinmi sorunun kalmaz.İzmir'de hava abartı soğuk olmuyrdur diye tahmin ediyorum.

İstanbul'da Kadıköy Kızıltıprak'a git. Kadıköy'de Şükrü Saraçoğlu Stadı'nın hemen karşısında Mototaş (Arai, Dainese), MotoTR, Motoal(Shoei), Anes Motor (Stad tarafında-Shoei) var. Daha birkaç tane daha var. İsmini hatırlamıyorum ancak mototal'in Shubert, Rukka satan mağazası da hemen Mototal'in yanında konumlanmış durumda. Aradığın herşeyi orada bulabilirsin. Tek çekim veya nakitte mototaş yüzde 18'lik bir indirim yapmakta. Ancak kasklarda kar marjları çok yüksek olmadığından fazla indirim yapmazlar. Açıkçası ben mototaş'tan çok memnun kaldım. Mototal'de de bir kez hoş olmayan bir durum yaşasamda oldukça ilgililer. Bir çaylarını içip sohbet et. :) Bu arada balaklava al gitmeden ki kaskları rahat rahat deneyebilesin.

4. Doğan PARILTI

Doğan PARILTI Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    Eger almadiysan daha motoplus da yds nin Botları var fiyat performans on Numara incelemenin tavsiye ederim :)

5. Emre Çağlar

Emre Çağlar Aktif Üye

Motosiklet:
    Suzuki
    Tüm ekipmanları aldım şu anda.teşekkür ederim.çizme olarak da dainese in gora-tex su geçirmez aldım.yazın da kullanılabilecek birşey.çok deneyemedim ama hayet güzel..