Ybr 125 cc yada tvs rtr 150 cc Yardım edin allah rızası için

Konu, 'Ne Almalıyım Nereden Almalıyım' kısmında burak erdogan tarafından paylaşıldı.

1. burak erdogan

burak erdogan Yeni Üye

Motosiklet:
    Yamaha
    Merhabalar bu forumda çok yeniyim ama içimde içimde çok büyük bir motor aşkı taşıyorum daha yaşım 18 çok gencim hatta ilk defa bu sene oy kullanıcam :D Her neyse konuya giriyorum benim ilk motorum yamaha rs 125 cc scoother idi yaklaşık 4 bin km sürüp sattım satalı 2 hafta oldu ve üstünede para koydum ve şuan 4500 tl param var. Ben daha önce hiç vitesli motor sürmedim ama vitesli motor almak istiyorum 125 cc de cbf cbr ybr arasından tam ybr i şeçmiştimki rastgele forumlarda gezerken apache rtr 150cc motoru gördüm daha önce bu markayı hiç duymamıstım dandik çin motoru sanmıştım ama motor öyle gözükmüyor özellikle full enjoksiyon olması , dijital göstergesi olması çok güzel ve fiyatı 3600 tl ybr ise 4000 tl Ben bu apache motoru almak isterim fakat parça sıkıntısı servis sorunu yaşarmıyım motor nasıl bir motor ? Ybr den iyimidir bilmek istiyorum allah rızası için yardım edin çoğunluk ne derse o motoru alıcam acil cevap bekliyorum ayrıca evim muğla / fethiyede

2. Şenol SEL

Şenol SEL Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    http://www.tvsturkiye.com/ de yazdığına göre digital ateşleme var ama enjeksiyondan bahsetmiyor.Neyse belki web masterin hatası vardır.Bilemiyorum ama ybr 125 ve cbf 150 den çok fazla titreşime sahip olduğunu biliyorum.Servis olayıda tam oturmadığı için biraz üzülebilirsin.
    Hatta yerine göre çok çok üzülebilirsin de.
    Hazır yeri gelmişken Motosiklet görüntüsüne sesine göstergelerine göre alınmaz.Önce ihtiyaca sonra tecrübene ve sonunda maddiyatına göre alınır.

3. Şenol SEL

Şenol SEL Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
  4. Ethem Doğru

Ethem Doğru Site Bağımlısı

Motosiklet:
    BMW
    hoş geldiniz. keyifli forumlar. bütçeniz uygunken Ybr veya Cbf düşünün bence. hiç sıkıntı yaşamazsınız. koruma ekipmanlarını da unutmayın.
    daha önce vitesli motosiklet sürmediğinizi yazmışsınız, ehliyetiniz var mı?

5. Hakan Çıtır

Hakan Çıtır Site Bağımlısı

Motosiklet:
    Kanuni
    Bence de cbf 150 yada ybr 125 al