Ybr 125 Esd Iyi Kötü Yönleri??

Konu, 'Ne Almalıyım Nereden Almalıyım' kısmında ozhanhrmann2 tarafından paylaşıldı.

1. ozhanhrmann2

ozhanhrmann2 Yeni Üye

Motosiklet:
    Yamaha
    YBR 125 ile motor hayatıma başlamayı düşünüyorum.
    Sizce nasıl bir motor?
    Kötü yönleri var mı varsa neler? bunun yerine başka seçebileceğim motor varmı?

2. Şenol SEL

Şenol SEL Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    Kötü yönü hiç yok diğer bir çok motosiklete göre artısı çok var.Ama önce siz yeni başlayacaksınız.Eğitim konusunda ne düşünüyorsunuz.Eğitim almadan başlamayın.Vaktiniz varsa hem motosikleti tanımanız hemde eğitim almanız amacıyla bir hafta sonunu eğitime ayırın.www.lamatech.com linkini tıklayın.Rahmi hocamızdan randevu alın yamaha ybr 125 esd ile eğitimşerinizi tamamlayın ybr esd yi tanıyın.

3. burakofly

burakofly Üye

Motosiklet:
    Yamaha
    sınıfının en iyi motorsikletlerinden birisidir. tek kötü yönü zamlanan fiyatı ve gösterişsiz kasası bence. başlangıç için iyi tercih.

4. coccojamboo

coccojamboo Yeni Üye

Motosiklet:
    Yamaha
    iyi yönü az yakıyor, parçası uygun, selesi rahat, başlangıç için ideal, koruma demirini taktıktan sonra sağ sola yatırsan da masraf çıkartmaz, İNANILMAZ KIVRAK bisiklet gibi ki bu çok önemli. Tek kelime ile harika. Kötü yönü yok ama eksik yönü var o da sadece vites göstergesi, ki bu bi motordan vazgeçmek için bi sebep bile değil ama olsaydı..... olsaydı olurdu yani başka bişey yok :)