Ybr 125 ile Dünya Turu

Konu, 'Güncel Haber ve Duyurular' kısmında Şenol SEL tarafından paylaşıldı.

1. Şenol SEL

Şenol SEL Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
  2. Hakan Çıtır

Hakan Çıtır Site Bağımlısı

Motosiklet:
    Kanuni
    Bu ybr 125 ler her zaman iş yapar valla benim bir arkadaşta var 200.000 km yol yaptı halada biniyo ama senden titiz olmasın motoruna aşık bir adam bir sefer segman attırdım devam diyo dünya turuda atar bu ybr ler şehir turuda hiç farketmez

3. Şenol SEL

Şenol SEL Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    ben 2005 ten beri hiç üstünden inmedim

Birincisi 85 bin km de rektefiye yapıldı ve 125 binde sattım
    Şimdi kullandığımda 2004 kasa ybr.Bana geldiğinde 35 bin km idi.Şimdi 135 binde
    ve hala buna tek bir değişiklik olmadı.Lastik, zincir dişli tk, ve debriyaj haricinde tabii

4. Hakan Çıtır

Hakan Çıtır Site Bağımlısı

Motosiklet:
    Kanuni
    canlı şahidiyim zaten motorunun hatırlarsan ortaköye falan inmiştik allah nazardan saklasın şenol hocam maşallah.
    Birde şöle bişey var ne olursa olsun tabi bu kıyaslama deyil ama bende bir aralar çin malı kanuni rokko 150 cc scoter vardı inanırmısınız 13,500 km ben kullandım çok titizdim bakımları olsun ne aklınıza geliyorsa çok sıkıştırmadım, zorlamadım yada hor kullanmadım orjinal kayışı üzerinde idi satarken diğerleriyle karşılaştırdığımda servisim bile şaşırıyordu aynı motorlar 3000 yada 3500 de bir kayış debriyaj falan değiştiriyorlarmış hayret ediyorduk.
    Kesinlikle özen göstermek ve önem vermek bu yüzden senin ybr allahın izni ile 100.000 km daha problem yapmaz şenol hocam

Şenol SEL bunu beğendi.