Ybr 125 Topcase

Konu, 'Sitemiz Hakkında Duyurular' kısmında ismail şengül tarafından paylaşıldı.

1. ismail şengül

ismail şengül Yeni Üye

Motosiklet:
    Yamaha
    İyi günler...
    Ybr 125 için kaç lt. Hacimli topcase almalıyım.
    Bütçem fazla değil, ekonomik ancak sağlam marka önerilere ihtiyacım var.
    Şimdiden teşekkür ederim.

2. Şenol SEL

Şenol SEL Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    Piyasada çok marka var ama en sağlamlarından biri Kappa K 35 Başka markalara bakma bence.Biraz fazla para var kalite al derim.Ucuz markalardan alan arkadaşlarımın çoğu kısa bir süre sonra geziye gittiklerinde ya molalarda yada gezi sonlarında çantaları yerlerinde bulamadılar.Birde ybr 125 için ideal olan 35 lt lik olanlardır.Piyasa 45 ve 52 lt lik takanlar var sen onlara bakma.Çanta ybr de ne kadar büyük olursa rüzgara karşı direncide o kadar büyük olur ve özellikle rüzgara karşı gittiğin durumlarda sürüş güvenliğine ciddi sıkıntısı olur.Ha dersen önemli değil o zaman zevk senin.

3. ismail şengül

ismail şengül Yeni Üye

Motosiklet:
    Yamaha
    Çok teşekkürler Şenol bey. Yeni başlayan biri olduğum için fikir ve tavsiyeleriniz çok önemli...

4. Ali Kıyak

Ali Kıyak Üye

Motosiklet:
    Yamaha
    şenol abinin söylediklerine katılmakla birlikte, çok fazla hız yapmıyorsan( ki ben öyleyim) 45 lt. takabilirsin. ben givi marka aldım. monolock, istediğim zaman takıp çıkarabiliyorum. Ama Şenol Abinin dediği de doğrudur. ben en fazla 90 yaptım, bir sıkıntı teşkil etmedi, rüzgarlı bir hava vardı, ama çok da aşırı değildi rüzgar. 35 lt. topcase sadece kask sığabiliyor, diğer her şey açıkta kalıyor. buna iki kask sığabilir, kaskı yanına alırsan, montun, eldivenin hatta koymak istersen botlarını bile sokabilirsin birlikte. bu durumu düşün artı ve eksileriyle...

ek olarak , bir de büyük almamın sebebi, birkaç sene sonra daha büyük bir motosiklete geçince onda da kullanmak

ismail şengül bunu beğendi.
  5. ismail şengül

ismail şengül Yeni Üye

Motosiklet:
    Yamaha
    Teşekkür ederim Ali Bey...

6. Ali Kıyak

Ali Kıyak Üye

Motosiklet:
    Yamaha
    ismail abi kusura bakmayın, yaşınıza dikkat etmeden yazmıştım mesajı. şimdi fark ettim. konuşmalarımdaki yüklemlere sınız ekini ekliyorum. saygı ve selamlarımla...

7. ismail şengül

ismail şengül Yeni Üye

Motosiklet:
    Yamaha
    Önemli değil Ali kardeşim. Nezaketin için çok sağol...

Ali Kıyak bunu beğendi.