ybr esd 125 ile ilgili görüşleriniz teknik yardım, eksisi-artısı

Konu, 'Karadeniz Bölgesi' kısmında Mehmet Sert tarafından paylaşıldı.

1. Mehmet Sert

Mehmet Sert Üye

Motosiklet:
    Mondial
    ybr esd 125 ile ilgili görüşleriniz teknik yardım, eksisi-artısı

fiyatına göre oldukça hatta çooook iyi motor 4200tl - diğer bir işe yaramayan çin malları bile neredeyse 3000 tl den başlıyorken

yeni kasası çoook hoş olmuş bence

motordan hiç ses çıkmıyor sadece egzoz sesi duyuyorsunuz

motorun teknik bilgilerinde yamaha sayfasında 1200 ml yağ alır diyor. ama motoru üzerinde 1000 ml yazıyor hangisi doğru sizce

ve motor 80 den sonra zorlanıyor ama bazı arkadaşlar ben 120 yi geçtim diyor sizinki kaç yapıyor .dediğim gibi 80 den sonra gitmiyo desem yeri..ama 80 e kadar iyi hızlanıyor . egzozda bir problem var aldığım kişi bir parçamı ne takmak istemiş yoksa tamir mi ettirmiş ne ortasında kaynaklar var ve egzozde hafif teneke sesine benzer şey var acaba o katalizör dedikleri seyi mi ne bozdular ondanmı hızlanmıyor

esd bunun egzozunu bulamadım alabileceğim bir yer varmı ,ve bunda egzoz içine takılan kauçuk boru katalizöre mi ne oraya gidiyor onu iptal etsek yani başka egzozz taksam ne olur performansı düşermi yada daha fazlamı benzin yakar....ve o egzoza giren boru ne işe yarıyor katalizör dedikleri..ona mı yarı enjeksiyonlu diyorlar

2. Şenol SEL

Şenol SEL Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    Motosikletiniz 80 den yukarı çıkkmıyorsa ciddi bir sorun vardır.Yetkile servise gösteriniz.Ben 10 bin kusur km dir 100 lerden yukarılarını çok rahat görüyorum.Sizden önce alan kişi büyük bir ustalık örneği sergileyip sağır etmiş motosikleti anlaşılan.

3. Ekrem Kalafatoglu

Ekrem Kalafatoglu Moderator Yetkili Kişi

Motosiklet:
    Honda
    Aşırı ruzgar varken yada yokus yukarı cıkarken 80 yapması normal ama normal zamanda 100 e rahat cıkması lazım
    benım 2006 ybr çok rahat cıkıyor 100 e Şenol hocanın da dediği gibi 80 den yukarı çıkmıyorsa ciddi bir sorun vardır motorda
    Bu arada hala profıl resmı koymamışsınız Lutfen forum kuralları gereği yüzünüzün goruneceği bir profıl resmı koyunuz Yoksa bundan sonra açtıgınız konular kilitlenebılır