yeni başlayanlar için honda vt 600 shadow ağır mı olur.

Konu, 'Chopper - Cruiser Kullanıcıları' kısmında samet çelik tarafından paylaşıldı.

1. samet çelik

samet çelik Yeni Üye

arkadaşlar merhaba
    ben chopper motor kullanmaya başlamak istiyorum.görünüş ve kalite olarak iyi bir şey olmasını istiyorum.ben honda vt600 shadow diyorum.bu motor başlamak için ağır olurmu

2. Gökhan Yasdal

Gökhan Yasdal Site Bağımlısı

Motosiklet:
    Suzuki
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-yamaha-virago-xv-250-virago-250-bursa/detay/?

Yukarıdakine benzer bir modelle başlamanızı öneririm. Özellikle Cruiser sevdiğiniz için bunu önerdim. 600 'lük shadow sizi bir CBR 125 den daha az tehlikeye sokacaktır ama hiç bu cruiserlar hiç de hafife alınacak motosikletler değil. Beğendiğiniz motosiklet de oldukça güçlü ve ağır bir model. Tavsiyem 1-2 yıl kadar 250 CC yi geçmemeniz. ( Bu arada ilanda 6000 gibi yazmışlar ama bu model bir motosiklet için uçmuş diyebilirim. Sezon dışı fiyatı 4'ü geçmemesi lazım)

3. samet çelik

samet çelik Yeni Üye

ben cruser değilde chopper tarz bir motosilket almayı düşüüyorum.--cevapladığınız için teşekkürler--

4. LEVENT BOZDEMİR

LEVENT BOZDEMİR Aktif Üye

Motosiklet:
    Honda
    samet gökhan arkadaşımızda hata yok . sana yanlış sölemiş olabilirler bahsettiğin motorda bir cruiser motordur yada daha iyi anlatmak için harley davidson da cruiser dır chopper değil. chopper chop kelimesinden türetilmiş buda parçalamak anlamına geliyor amerikalıların garaj kültüründen çıktığını söleyebilirim.

Onur Filiz ve Ethem Doğru bunu beğendi.
  5. Şenol SEL

Şenol SEL Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    Hoş geldiniz sefalar getirdiniz.
    Eğitimlerimize ve Gezilerimize de bekleriz.,

Yeni başlayacaksanız size bir kaç nacizane tavsiyem olacak.
    1-Kesinlikle ybr 125 en ideal seçim olur.Tecrübe ile sabittir.165 bin km lik bir tecrübe.
    2- Full korumalı kıyafet ekipman ve kafanızı koruyacak kalitede KASK alın ve kafanızda kullanın.Mevsim itibariyle bazı maymunlar gibi kolunuzu korumak için değil kafanızı korumak için KASK alın ve kafanızda kullanın.Bazı maymunlar dirseklerini korumak için kaskları oraya takarlar.
    3- Motosiklet kullanmak basit bir eylem değildir.Siz onu basite alırsanız o size daha da basite alır ve basitçe telef olursunuz.
    Bu yüzden trafiğe çıkmadan önce mutlaka "Güvenli Sürüş Teknikleri" eğitimlerini alınız.
    Bakınız: 0 532 717 39 46 Sedat KARAYILANOĞLU veya http://www.ilerisurusakademisi.com/ bu adresi inceleyiniz ve iletişim bölümünden Hocamızın telefonuna ulaşıp eğitim için randevu alın.

Ve imzamdakileri okuyup bilinç altınıza kazıyın.

6. samet çelik

samet çelik Yeni Üye

çok teşekkürler

7. Onur Filiz

Onur Filiz Moderator Yetkili Kişi

Motosiklet:
    Hyosung, Mondial
    samet aramıza hoşgeldin,keyifli forumlar..

almak istediğin motor honda vt600 shadow güzel bir makina olmakla birlikte yeni başlayan birisi için risklerle dolu bir motor olduğu düşüncesindeyim.gökhan hocamında dediği gibi 250 cc bir motor senin için ideal bir motordur düşüncesindeyim ama karar senin bizler sadece birbirimize tecrübe deneyim yada düşüncelerimizi paylaşmakla sınırlıyız burada ;)

samet çelik bunu beğendi.
  8. samet çelik

samet çelik Yeni Üye

ewet tecrübe kesnlile çok önemli.
    ama benim aslında aradığım motor görünüş olarak öyle bir motor.
    bende yei başlamak için büyük olacağının farkındayım.ama başlayacağım motosikletide sevmaek istiyorum