yeni başlıyacağım yardım...

Konu, 'Chopper - Cruiser Kullanıcıları' kısmında Volkan Güney tarafından paylaşıldı.

1. Volkan Güney

Volkan Güney Yeni Üye

arkadaşlar merhaba.ben motoru henüz olmamış motor tutkunu biriyim...motorda şu an belkide bilgisizliğimden görüntüye önem veriyorum özellikten daha çok..chopper tür bir motosiklet almayı hedefliyorum en kısa zamanda..fiyat aralığım ise 2-3 bin lira..markalardan hangisi iyi hangi motor gücü bana uyar pek bir fikrim yok..ayrıca bazı motorlarda ön kısım daha uzun oluyor tekerin sabitlendiği yer onlar sonradan yaptırılabiliyor mu yoksa alırkenmi öle almalıyım..şimdiden herkese teşekkürler..

boyum : 175 cm
    kilom : 73 kg

2. burak önsoy

burak önsoy Yeni Üye

durum aynı konuyu bende takip ediyorum selamlar...

3. Gökhan Yasdal

Gökhan Yasdal Site Bağımlısı

Motosiklet:
    Suzuki

regal - spiderlardan bahsediyorsunuz galiba. 250 CC leri 5 lira civarı yanılmıyorsam. İkinci ellerini araştırırsan hazır sezon sonuna girerken iyi bir tane yakalayaiblirsin belki. Yeni olduklarından çok fazla geri dönüş yok bu motorlarda. Görüntü güzel - gerisini kullanıcılarına sormak lazım.

4. Volkan Güney

Volkan Güney Yeni Üye

öncelikler teşekkürler ilginiz için..peki bu o tür motorların genel adı mı oluo regal-spider yoksa markamı..ve o türden bi motor değilse kendimiz yaptırabiliyormuyuz acaba sonradan?