Yeni İndian'lar geliyor !

Konu, 'Motosiklet Marka ve Modelleri' kısmında Ersan Karagozlu tarafından paylaşıldı.

 1. Ersan Karagozlu

  Ersan Karagozlu Aktif Üye

  Kayıt:
  13 Ağustos 2012
  Mesajlar:
  137
  Beğeniler:
  53
  Şehir:
  İzmir
  Motosiklet:
  Kawasaki
  [​IMG]

  Polaris / İndian yöneticileri, Long Beach LA Uluslararası Motosiklet Fuarı'nda, çok sınırlı sayıda 2013 Indian Chief Vintaj FE (Final Edition) son versiyonunu basına tanıttı. Kings Mountain döneminin İndian Chiefs modeli baz alınarak yapılan bu model, çarpıcı ve güçlü motoruyla (105 " PowerPlus motoru), Thunder Siyah ve İndian Kırmızısı, altın çizgileriyle 1939 Dünya Fuarı boya düzenine sahip. Final Edition yazılı rozetide eklenmiş.

  [​IMG]

  Polaris İndustries Başkan Yardımcısı Steve Menneto konuşmasında " Biz İndian Motosikletin uzun ve onurlu mirasını şereflendirme ve kutlamanın önemli olduğunu biliyoruz. Bunun için 2013 Indian Chief FE, bir dönemin sona erdiğini belirten ve bundan önce yapılanlara bir övgüdür. Kings Mountain dönemi, bu devam tarihinde önemli bir rol oynamıştır. Yeni İndian Motosikletini tasarlamaya ve inşaya çalışıyoruz " diyerek Final Edition İndian Amerika'nın orjinal motosiklet markası olarak sürdürülmesi için emek sarfeden Kings Mountain ekibine şükranlarını bildirdi.

  2013 Indian Chief Vintage Final Edition MSRP ABD'de 37.599 $ ve Kanada'da 39.599 $ dan başlamakta . Sınırlı sayıda üretildiği de belirtilenler arasında.

  [​IMG]
   
 2. Ethem Doğru

  Ethem Doğru Site Bağımlısı

  Kayıt:
  8 Eylül 2010
  Mesajlar:
  1.112
  Beğeniler:
  399
  Şehir:
  Kartal İstanbul
  Motosiklet:
  BMW
  efsane geri döndü...