Yeni lastik alternatifi

Konu, 'Servis ve Teknik Destek Genel Konular' kısmında mehmet cihan tarafından paylaşıldı.

1. mehmet cihan

mehmet cihan Üye

Motosiklet:
    Honda
    Herkese selamlar. Motorum Honda Twister ve şu an üzerinde fabrika standartı olan Pirelli asfalt lastikleri mevcut. Bu motorda malum cadde motoru aslında.
    Fakat İstanbul dışı gezilerde sık sık kötü hatta çamurlu yollara giriyorum. Şimdiye kadar dikkat ederek çok sorun yaşamadım fakat lastik değişim zamanının geldiği şu günlerde bu sefer cadde değilde biraz daha dişli şöyle zor yollara gidecek bir lastik almayı düşünüyorum.

Şimdi bu motora derin dişli bir lastik taksam artısı eksisi ne olur sizce. Hız meraklısı değilim fakat İstanbuldan Gebzeye işime giderken arasıra E5 de yada otobanda hız yapıyorum. Daha doğrusu en çok Km yi düzgün asfaltta yapıyorum.

Mesela virajlarda yatışlarda bu derin dişli lastikler beni çok tehlikeye sokarmı.

Teşekkürler.

2. Erol

Erol Admin Yetkili Kişi

Motosiklet:
    BMW
    Sana önerebileceğim tek lastik, Pirelli scorpion sync. Son derece güvenli bir lastiktir. Özellikle yağmurlu havalarda virajlarda yol tutuşu mükemmel bir lastiktir. Yalnız lastik alırken üretim tarihinin 2010 olmasına çok dikkat et.

Onur Filiz, mehmet cihan ve Şenol SEL bunu beğendi.