Yenı montum hakkında fıkırlerınızı beklıyorum.

Konu, 'Motosiklet Ceketi' kısmında Oguz küp tarafından paylaşıldı.

1. Oguz küp

Oguz küp Yeni Üye

Motosiklet:
    Henüz Yok
    fermuarlı yerler yazın hava almak ıcın yapılmıs ve ıcı fılelı dırseklerde ve sırtta korumalar var omuzlardada var tabı dıger aksam yerlerınde kendınden korumalı dıkıs ıcı koruma pedler var ıstenıldıgınde cıkartılabılıyor tabı ben begendım hem normal mont alarak ta kullanılabılıyor ılgınıze tesekkur ederım ıscılıgıde gercekten cok ıyı yapılmıs ve fermuar yerlerıne garantı verıyorlar . fıyatıda sanırım uygun normalde bu mont 750 tl cıvarı olması gerekır ama burada yarı fıyatına neredeyse
    http://www.hudsonderi.com/pinfo.asp?pid=182

2. o.somuncu

o.somuncu Organizatör

Motosiklet:
    Yamaha
    Oğuz Bey güle güle kullan..
    Yalnız forumda büyük harf kullanmak yasaktır,bağırma anlamına gelir..Küçük harflerle yazıp düzeltsen iyi olur..
    Montla ilgili fikrim de :Yakışıklı güzel ama fermuar yerlerinden rüzgar geçecek gibi görünüyor.Daha çok spor giyim için üretilmiş havası var..Kol,omuz ve belde korumaları var mı bilmem..Hayırlı olsun..

3. Özgür

Özgür Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    öncelikle büyük harfleri düzeltiniz, forum kuralı olarak o.somuncu'nun dediği gibi, büyük harf kullanmak yasaktır.

monta gelince, görünüşü güzel fakat kullanan siz olduğunuzdan sizin youmlarınızı bekliyoruz. sizin yorumlarınıza göre biz de alabiliriz.?

4. Oguz küp

Oguz küp Yeni Üye

Motosiklet:
    Henüz Yok
    yukarıda duzelttım dedıgınız aksak kısmı tesekkur ederım

Özgür bunu beğendi.
  5. Tayfun Seyrekbasan

Tayfun Seyrekbasan Kıdemli Üye

Motosiklet:
    Henüz Yok
    güzel monta benziyo fakat umarım fermuar yerlerinden hava gecirmez.hayırlı olsun..

6. Hakan Çıtır

Hakan Çıtır Site Bağımlısı

Motosiklet:
    Kanuni
    Hayırlı olsun

7. Erdal Özgüner

Erdal Özgüner Site Bağımlısı

Motosiklet:
    Yamaha
    güzel görünümü var, aldıysanız güle güle kullanın,eksilerini artılarını bize aktarırsınız.

8. Oguz küp

Oguz küp Yeni Üye

Motosiklet:
    Henüz Yok
    daha dun motor kullanırken deneme sansım oldu fermuar yerlerı hava almak ıcın tasarlanmıs ıcte cıft fıle ve astar var ve fermuar yerlerınde ruzgar gecmıyor gercekten memnun kaldım daha once bu monttan kullanan arkadaslarımında bır sıkayetını hıc duymadım hemde normaldede gıyebılırsınız bu montu gayet sık ve guzel tesekkur ederım hepınıze

9. Umut Karkın

Umut Karkın Organizatör

Motosiklet:
    Aprilia
    Hayırlı olsun bu monta bende çok baktım :) halen bakıyorum, fiyatı uygun gerçekten kalitesizde durmuyor, memnun kaldığınıza sevindim.
    Güle güle kullanın

10. Özgür

Özgür Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    güle güle kullanın, su geçirmezlik testini de yapınca bizi de bilgilendirirsiniz umarım.

11. Oguz küp

Oguz küp Yeni Üye

Motosiklet:
    Henüz Yok
    tabıkı bılgılendırırım daha yagmura maruz kalmadık bakalım:)

12. Oguz küp

Oguz küp Yeni Üye

Motosiklet:
    Henüz Yok
    su gecırmezlık testınıde montuma uygulamıs bulunmaktayım ve en ufak bır su problemıyle karsı karsıya kalmadım gercekten bence gonul rahatlıgıyla gıyebılecegınız bır mont korumaları ıc astarı fılelerı ıc ceplerıyle guzel bır ıscılıgı var yaklasık bır saat motor altında yolculuk yaptım yagmurta ve su gecırmedı fermuar yerlerınden bır sıkıntı hıssetmedım tesekkurler

13. Fatih KURT

Fatih KURT Üye

Motosiklet:
    Honda
    bende bu monttan almak istiyorum fakat beşiktaşa baya uzzak bi yerdeyim.. hangi beden bana olur bilmedim için nettende sipariş veremiyorum... korumalar pratik oalrak çıkıyorumu...? sırt koruması yeterlimi..??? birde hudson deriye telefon ediyorum kimse açmıyo telefonu:(

14. Şenol SEL

Şenol SEL Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    Bilgi olsun diye yazıyorum.
    Hiç bir montun sırt koruması yeterli değildir.
    Bu yüzden extra koruma alın derim yada mevcut lorumları çıkarıp hyprotech korumalarla değiştirin derim.

15. Murat Burak

Murat Burak Aktif Üye

Motosiklet:
    Ducati
    mont görünüm olarak çok güzel kullanım ve kalite olarakda olumlu şeyler söylemişsiniz bu durumda fiyat olarak da uygun oldugu için bence tercih edilebilir... yanlız geriye bir sorun kalıyor bu montun renkleri varmı yoksa tek renkmi eger tek renkse sıkıntı olabilir birde şenol hocamın dedigi gibi korumalara pek güvenmemk lazım

16. ahmtkapucu

ahmtkapucu Yeni Üye

Motosiklet:
    Yamaha
    Benim kanaatım korumalarını değiştir derim sirkeci de satılıyor o monttan bir arkadaşım almıştı korumaları yumusak geldı bana biraz değiştirdik ama kalite derisi hayırlı olsun

17. Oguz küp

Oguz küp Yeni Üye

Motosiklet:
    Henüz Yok
    merhabalar oncelıkle sorularını yanıtlamaya calısayım korumaları tabıkı yeterlı degıl sonucta koruma dedıgımız sey bır kaporta degıl kı o bıle ınsanı yerı geldıgınde koruyamıyor o yuzden degıstırmeden yarar var derım korumalıkları cok rahat cıkıyor gercekten pratık kullanımı rahat bedenlerı mevcur tek renk sadece sıyah rengı var ve bunu gıydıgınde gercekten kendını guvende hıssedeceksın bu yuzden tavsıye ederım beden olaraksa tam bırsey dıyemeyecegım ama her bedenı mevcuttu hemen hemen standart genelleme olarak dıger montlarla gorusmek dılegıyle

18. Erol Ceyhan

Erol Ceyhan Site Bağımlısı

Motosiklet:
    SYM
    Gerçekten çok hoş bir monta benziyor foruma bir soru yönelteyim acaba bu mont scooter içinde uyumlu olurmu biraz chopper tarzı gibi ama nedersiniz...

19. unal.ozgor

unal.ozgor Yeni Üye

Motosiklet:
    Henüz Yok
    konu hortlar mı bilmiyorum ama bende kış için bu monttan almayı düşünüyorum.deri olması soğuğa karşı tekstile göre avantaj mıdır?bide uzun yolda içine full body armor giyilebilirmi ekstra güvenlik açısından.

20. Erhan Başımoğlu

Erhan Başımoğlu Site Bağımlısı

Motosiklet:
    Yamaha
    mont güzel dostum ama şöyle bir sıkıntı olabilir.. montu yakından görmek lazım ama ben söyleyim yine de birincisi rüzgar ve su geçirebilir ... ikincisi motorunun ne olduğunu bilmiyorum ama süper sport tarzı yatarak kullanılan bir model ise deponu çizebilirsin fermuarını kapatan bir yeri yok... ama mont güzel iyi günlerde kullan :)