Yeni Motosikletim Yamaha X Max 250 Cc Abs

Konu, 'Motosikletinizin Resimleri ve Videoları' kısmında kaleee17 tarafından paylaşıldı.

1. kaleee17

kaleee17 Yeni Üye

Motosiklet:
    Yamaha
    Merhaba arkadaşlar, yeni aldığım motorumun videosunu sizlerle paylaşıyorum. Zamanla yenilerini de ekleyeceğim umarım. Tekeriniz düz bassın.

Motoruma bir inceleme videosu da ekledim arkadaşlar. X Max 250 cc ABS'yi merak edenler için aydınlatıcı olur umarım. Biraz rüzgar sesi var, kusura bakmayın.

Motorumla alışma turlarımız devam ediyor.

YAMAHA X MAX 250 İLE YAPMAYA BAŞLADIĞIMIZ YOL MUHABBETLERİ AŞAĞIDAKİ VİDEOMUZDA,

Hiç geciktirmeden muhabbetlere devam ediyoruz, Çanakkale'de bir pazar. Yollar bomboş.

2. kaleee17

kaleee17 Yeni Üye

Motosiklet:
    Yamaha
    Arkadaşlar selamlar. Çanakkale'den güzel videolar ile devam ediyoruz. Bugün sizlere Çanakkale Kepez sahile giderken çektiğim videoları yüklüyorum. Video uzun olduğu için 3 parça halinde paylaşıyorum. Tekeriniz düz bassın. Kanalımı takipte kalmaya devam edin, daha çok güzel yerlere gitmek var kafamda, İnşallah sizlere oraları da gezdireceğim. Mesela Bozcaada, Gökçeada ve Seddülbahir tarafları planlarım arasında. Tekeriniz düz bassın dostlar.

engin çoban ve Armağan Pekatik bunu beğendi.
  3. ege uzun

ege uzun Yeni Üye

Motosiklet:
    Henüz Yok
    Selam arkadaşlar bu motor yeni başlayanlar için nasıldır

4. kaleee17

kaleee17 Yeni Üye

Motosiklet:
    Yamaha
    Yeni başlayanlar için boyunuz kısa değilse tercih edilebilir. Çünkü ilk zaman çok yüksek ve hakim olması zor gelebilir. Benim boyum 1.67 ve daha önce Yamaha X City ile başladım. X City X Max'e göre biraz daha alçak ve hakimiyeti kolay bir motordu, ondan buna geçince hiç zorlanmadım. Ama ilk başta X Max almaktan çekinmiştim açıkçası.

Çanakkale kordon, Truva Atı, Yalı Caddesi, biraz Çanakkale çarşı ve Barlar sokağı hepsi bu videoda. Bu sefer sadece güzel yerler üzerine konuştuk. Tekeriniz düz bassın dostlar.

Bir de ilk inceleme videom çok rüzgar sesli olmuştu. Geçen motoru güzel bir yere çekerek daha derli toplu bir inceleme yaptım. Onu da aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz.

Yamaha X MAX Motovlog İzmir Yolu

5. Armağan Pekatik

Armağan Pekatik Site Bağımlısı

Motosiklet:
    Yamaha
    Sadece bir şey söylemek istiyorum. Motor gide gele düşe kalka öğrenebilir ancak. Hayatta bir defa karşılaşabileceğiniz tecrübeleri bizzat öğreticilerinden edinmek daha doğru olur. Hata yaptığınız noktalar var. Bunlar için eğitim alınız. Şehir içi scooter eğitimi mesela

Teşekkürler.

6. kaleee17

kaleee17 Yeni Üye

Motosiklet:
    Yamaha
    Valla eğitim konusuna karşı değilim, ancak Çanakkale'de bu tarz bir eğitim almak çok zor. Gün geçtikçe üzerimdeki çekingenliği atıyorum. Henüz kendi motorlarımla toplamda 2500 km. civarı yol yaptım. Daha çok yol kat etmem gerekiyor. Şehir içinde ben genellikle motor gibi davranmayı tercih etmiyorum, çünkü gerek yayalar gerekse de araç sürücüleri çok dikkatsiz. Son birkaç gün aralara fazla girdim biraz cesaret vs. geldi ama korkmadım da değil çünkü dediğim gibi insanlar ve araç sürücüleri çok dikkatsiz. O yüzden trafik sıkışıksa pek aralara girmiyorum, bekliyorum araçların dikiz aynasında beni göreceği şekilde. Sağdan da pek geçmiyorum çünkü geçen bir bayan sürücü kapıyı suratıma çarpıyordu, korna çalıp selektör yapmama rağmen. Hal böyle olunca yavaş yavaş fazla atraksiyona girmeden gitmeye çalışıyorum. X Max'ime de yeni yeni alışıyorum henüz 450 km. 'de. Şehirler arası yollara da yeni yeni çıkmaya başladım, yavaş yavaş uzun yola alışmaya çalışıyorum. Saygılar.

7. Armağan Pekatik

Armağan Pekatik Site Bağımlısı

Motosiklet:
    Yamaha
    Şehir içi çok başka bir şey. Uzun yol çok başka. Bakın OMM nasıl anlatıyor

fthbarun bunu beğendi.
  8. İsmail

İsmail Site Müdavimi

Motosiklet:
    BMW
    Hayırlı olsun

kaleee17 bunu beğendi.
  9. kaleee17

kaleee17 Yeni Üye

Motosiklet:
    Yamaha
    O dediklerinizi yapabilmek için biraz X Max'e karşı yabancılığımı atmam gerekiyordu ki gün geçtikçe kendimde fark ediyorum daha kıvrak dönüşler ve yavaş süratte daha dengeli gidiş sergileyebiliyorum, ama bu biraz motora alışma süreciyle alakalı ki benim boy biraz da kısa olduğundan X Max'e başta çok hakim olamama hissi yaşadım ama dediğim gibi gün geçtikçe motora alışmam artıyor. Daha 450 km.'deyiz ve alışma süreci devam ediyor.

Motosiklet muhabbetlerine son hız devam. Havalar ısınmasına rağmen, Çanakkale'de son birkaç gündür rüzgar çok aşırı kuvvetli esmeye devam ediyordu, sadece bugün biraz düzeldi. Ben de rüzgarlı havada ve Çanakkale'de motosiklet kullanmanın zorluklarından bahsettiğim yeni bir video yükledim. Ayrıca deniz kenarına giderek rüzgarın yoğunluğunu göstermek için bol bol denizdeki dalgaların videosunu çektik. Keyifli seyirler.

10. fthbarun

fthbarun Yeni Üye

Motosiklet:
    Honda
    hayırlı olsun allah kaza bela vermesin inşallah

11. kaleee17

kaleee17 Yeni Üye

Motosiklet:
    Yamaha
    Teşekkür ederim, sizin de tekeriniz düz bassın :)

Hanımı motosiklete ikna etme yolları nedir? Ben neler yaptım? Onlar üzerine bir muhabbet.

TRAFİKTE YAŞADIĞIMIZ KOMİK OLAYLARI KURGULADIĞIM VİDEOLAR SERİSİNE DEVAM EDİYORUM.

HAZİRAN GELDİ HALA ACAİP YAĞMUR VAR, MADEM YAĞMURDA GÜZEL SEYAHATLER YAPAMIYORUZ, X MAX'İN YAĞMUR PERFORMANSINA BAKALIM DEDİM.

12. kaleee17

kaleee17 Yeni Üye

Motosiklet:
    Yamaha
    Motosiklet Muhabbetleri adı altında oluşturduğum motovloglar devam ediyor.

Aşağıdaki videoda konumuz:

XMax 250 ABS Yağmur Performansı:

Neden Scooter Tercih Ettim?

XMax 250 ABS Başlangıç Motoru Olur mu?

Bir yıllık motor serüveninin sonunda motora dair izlenimlerim, özellikle yeni başlayacak olanlar veya başlamış olanlar için daha uygun bir video:

13. Gagavuz48

Gagavuz48 Yeni Üye

Motosiklet:
    Honda
    Hayırlı Olsun İyi Günler'de Kullan !

kaleee17 bunu beğendi.
  14. murat acar

murat acar Üye

Motosiklet:
    Kanuni
    Allah Kazasız belasız kullanmanı nasib etsin.Hayırlı uğurlu olsun.

kaleee17 bunu beğendi.
  15. kaleee17

kaleee17 Yeni Üye

Motosiklet:
    Yamaha
    MOTOSİKLET MUHABBETLERİ SON:

Motorumuza gittikçe alışıyoruz. 1000 bakımına da gittik. Bakım sonrası muhabbet videoda.

i

Bir de motovloglar üzerine bir muhabbetimiz var.

Motosiklette artçılı kullanımla ilgili tecrübelerimi paylaştığım bir video:

Son videomuz X Max hakkında. Motoru sıfır aldım ve bu zamana kadar 1500 km. yol yaptım. Yeterli değil tabii ama bu kilometreye kadar da motorla ilgili çoğu şey kafamda şekillendi. Düşüncelerimi videoda aktardım. İyi seyirler. Tekeriniz düz bassın.

16. kaleee17

kaleee17 Yeni Üye

Motosiklet:
    Yamaha
    Yolda küçük bir yardımlaşma yaptık.

17. Furukoparetti

Furukoparetti Yeni Üye

Motosiklet:
    Henüz Yok
    Hayırlı olsun

18. kavgamm11

kavgamm11 Yeni Üye

Motosiklet:
    Yamaha
    Hayırlı Olsun.
    Allah kazasız Belasiz kullanma Dilegiyle.

19. Erol ALP

Erol ALP Yeni Üye

Motosiklet:
    Kawasaki
    Hayırlı uğurlu olsun Allah kaza bela vermesin.