Yeni üye .... ve sorunum ??

Konu, 'Servis ve Teknik Destek Genel Konular' kısmında Erhan Başımoğlu tarafından paylaşıldı.

1. Erhan Başımoğlu

Erhan Başımoğlu Site Bağımlısı

Motosiklet:
    Yamaha
    Öncelikler herkeze selamlar, foruma yeni üye oldum arkadaşlar .. biraz kendimden bahsedeyim sizlere ... ben erhan başımoğlu (adminle irtibata geçip adımı kullanıcam) motor sevdası bana ebeveylerden gelen bir tutkudur..yaklaşık 14 yaşımdan bu yana motorsiklet kullanıyorum ama ilk motorsikletimi 17 yaşında almak nasip oldu...honda titan:) kullandığım klasmanlar genelde 150cc ve 250 cc lik motorlardı. Taa ki bu zamana kadar geçtiğimiz aylardan kendime çok agresif bir motorsiklet aldım.allah kazasız belasız binmeyi nasip etsin hepimize...hem kendimden bahsedip hemde sorumu sorayım sizlere yeni motorsikletim 2008 model bmw K1200R pek fazla kendisi ile gezme fırsatımız olmadı havalardan ötürü .... ama gezdiğimizde de yeri göre gaz açtım motorsikletim 140km ve 150 km lere çıkınca aynalarda görüntü yok oluyor titreşimden bunu nasıl engelleriz?? ben bunu amatörce kauçuk lastiklerle felan kesmeye çalıştım ama malesef:(( bu konuda yardımcı olabilecek arkadaşlardan bilgi bekliyorum...

şimdiden çok teşekkürler hepinize tekrardan selamlar ....

2. Şenol SEL

Şenol SEL Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    BMW yetkili servislerine sorabilirsiniz.Bursa'da iseniz Kocaman Motor Ersan usta size yardımcı olabilir.Ama en idaeli BMW yetkili servisleri olur.İstanbulda iseniz özel servis İbrahim ustaya danışın derim.

3. Erhan Başımoğlu

Motosiklet:
    Yamaha
    yetkili servise gittim... istanbulda yaşıyorum istinye borusa a gittim ama bi sonuç çıkmadı bu modeller böyle demekle yetindiler...servis dışında da fazla kurcalatmak istemiyorum motoru aynası dahi olsa!sizlerin önerisi varsa yapmayı tercih ederim dünya paralar vermekdense servise...

4. Burçin Arıcı

Burçin Arıcı Üye

Motosiklet:
    Honda
    konu hakkında bilgim yok fakat biraz google yaptım.

vibrasyondan şikayet eden adamlar var, 6bin devir üzerinde bile hala aynalar titriyor ve vibrasyonu elcikte hissediyorum vesayire vesayire.

mesela biri demis ki o kadar cok olmaması lazım.

baska biri de gidon topuzunu ağır olandan takmayı deneyebilirsiniz demiş.orjinal gidon topuzu vibrasyonu yenemiyor demiş.

http://www.bmwlt.com/forums/showthread.php?t=9736

http://www.i-bmw.com/showthread.php?t=3741

5. Erhan Başımoğlu

Motosiklet:
    Yamaha
    hmm birde onu deneyelim o halde teşekkürler hocam saygılar..