Yine duramadı duramıyasıca:)

Konu, 'İç Anadolu Bölgesi Gezi ve Turları' kısmında onur ekmekcı tarafından paylaşıldı.

1. onur ekmekcı

onur ekmekcı Aktif Üye

Motosiklet:
    Honda
    Evet arkadaşlar bugun gene tutamadım kendimi ankara bugün çok sıcaktı gene yoğun bir iş gününden sonra evime geldim otur otur canım sıkıldı balkona cıktım baktım kara ceylan bakıyor ordan hadi gidelim der gibi:D

Nişanlımıda aldım bastım bizim eymire :D Yav foto çok çektik ancak silindi yav:( PC resimlerimi virüs olarak gördü bende bunu şahsıma bir hakaret sayarak direk çektim telefonu USB den ama ne fayda 1 2 tane kurtarabilmişim buyrun:D

Geldik oturduk biraz geç geldik ama güneşin batımına yetişmişiz:D

Biraz oturduk sonra bana gene daral geldi dedim kalk sevdiceğim atlayalım motora biraz rüzgarla dans edelim serinleyelim dedim kalktık turladık eymir gölünü komple....Sonra karnımda bir zırıltı hissettim çektim gene bizim balıkcı büfeye:D

Küheylanımla ben ahanda geldik:D 2 Uskumru çek ordan hafız:D

Balıkları miğdeye indirdik başladık çay çekirdek muhabbetine zaman aktı geçti:D

[​IMG][/IMG]

Sora go to the house :D Eve gittik yav işte :D Ama çok güzel bir geziydi bugun sadece 150 km yol yaptım küheylanımla gelince biraz bekledim motor soğuyunca baktım yağına suyuna gastrolle besliom ben kara şimşeğimi :D Evde yaptım ona zaten onuda bilare resimlerle paylaşıcam:D

Halit Usta bunu beğendi.