Yol Arkadaşı aranıyor :)

Konu, 'Önerdiğimiz Gidilecek - Gezilecek Yerler ve Parkur' kısmında hay.alper.est tarafından paylaşıldı.

1. hay.alper.est

hay.alper.est Aktif Üye

Motosiklet:
    Keeway
    Evet sevgili site sakinleri bu aralar bi gezi planlıyorum katılmak istiyen olursa bildirmesi yeterli.

Bu rotada ilk defa gidicem
    Kesin bir tarih yok önümüzdeki 5 gün içersi bana uygun.
    Gezi günü birlik
    Sizin fikirlerinizede açığım rotada değişiklik yapılır.

Başlangıç ve bitiş edremit

Fazla ümitli değilim ama yanlız dolaşmak kadarda sıkıcı birşey yok :(::saad::

2. Şenol SEL

Şenol SEL Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    Kapıdağ yarımadası bu mevsimde özellikle Ormanlıdan sonraki bölümde oldukça riskli.
    Ormanlıdan son yol toprak olduğu için çamur ve balçık olma riski çok yüksek.Motosikletin kross değilse hiç girme o yola.O yola ancak 40 BG lik bir krossla girmeni tavsiye ederim.

Emre PALAK bunu beğendi.
  3. erol düzgelen

erol düzgelen Yeni Üye

Motosiklet:
    Suzuki
    Daha önce 2 kere kapıdağı turu yapmıştım..KLR250 ve grup olarak scooter ile..Scooter ile zor oldu toprak yollar..Şenol hocamın dediği gibi,kross makine daha müsait.Çok zevkli bir parkurdur ve fotoğraf için çok güzel mekanlar vardır..Kapıdağın arka tarafında,yarış atlarının kamp yeri olan bir alabalık çiftliği vardır,orda mola verip ,karnınızı doyurabilirsiniz..:)

4. erol düzgelen

erol düzgelen Yeni Üye

Motosiklet:
    Suzuki
    Ek olarak,sadece kapıdağı 3-4 saatinizi alır,Dolayısıyla,başlama zamanınızı ona göre ayarlamanızda fayda var,karanlığa kalmamanızı tavsiye ederim,ayrıca yolda karşınıza çıkabilecek yaban domuzu ve büyükbaş hayvanlara dikkat! Kapıdağa girmeden önce yakıt durumunuzu kontrol ediniz!

5. hay.alper.est

hay.alper.est Aktif Üye

Motosiklet:
    Keeway
    erol düzgelen

Önerileriniz için teşeşkürler ancak bu geziden ümidimi kestim katılım yok ve tek başıma çıkmak istemiyorum.Belki seneye diyorum.

Modlardan ricam topiği kitlesinler.