Yol hikayeleri

Konu, 'Serbest Kürsü' kısmında umut_can tarafından paylaşıldı.

1. umut_can

umut_can Üye

Motosiklet:
    Kanuni
    Selam arkadaşlar acı,tatlı,komik veya heyecanlı yol hikayelerimizi paylaşalım istedim ne dersiniz...

Merhaba arkadaşlar 1 1.5 buçuk ay kadar önce sabah uyuya kaldığım için servisi kaçırmıştım bende hemen atladım motoruma çıktım yola kozyatağından istinyeye gidicem (tabi daha motor konusunda yeniyiz) trafik desen kilit bi dakka dedim kendi kendime ya altımda motosiklet var ne duruyosun umut;atladım hemen emniyet şeridine gaza yüklendim o arabalar öylece dururken ben 80 90 la gidiyorum bide uzun yolun tadı motosiklet üstünde daha başka bunu da o zaman farkettim işte dedim hayat bu işte...

2. ulas

ulas Admin Yetkili Kişi

Motosiklet:
    Yamaha
    Geçtiğimiz ay Ben ve Serkan motosikletle Maltepeye gittik.

Çok acil bir işimiz vardı ve hemen gidip dönmemiz gerekiyordu.

E-5 ten gittik. Dönüşte yol kalabalık diye Sahilden dönmeye karar verdik. Zamanla yarışıyorduk. Bostancı sahiline indik ve motosikletimizin benzini bitti. Bu kadar aksilik olur dedik. Acele işe şeytan karışır misali :(

Moralimiz alt üst oldu. Yakınlarda bir benzin istasyonu da yoktu. Bütün planımız alt üst olmuştu. Tam o sırada bir kurye arkadaş durdu ve yardım edebilir miyim dedi. Durumu anlattık ve deposundan benzin istedik ne yaptıysak benzini çekemedik bir hortum bile bulamadık.

Kurye arkadaş bana 5 YTL verin dedi ve kayboldu. 10 Dakika sonra 5 YTL lik bir benzinle döndü. Benzinimizi koyup yola devam ettik.

Adını bilmediğimiz arkadaşa sonsuz teşekkürlerimi sunarım

3. TéTé

TéTé Yeni Üye

buna benzer bi olayda benim başıma geldi, haftalardır uğraşıp ;nazından bıkmadan ısrar ederek zor bela randevu kopardığım biricik sevigilime doğru tabiri caizse tekerlerim yere değmeden ilerliyordum e-5 üzerinde kadıköy istikametine doğru,kadıköy hasanpaşa sapağına yaklaştığım bir sırada benzin musluğunu yedek depo konumunda unutmanın azizliğine uğradım vee kalakaldım emniyet şeridinde.birkaç kurye arkadaş geçti ama ıı,durmadılar.tam o sırada modelini fark edemediğim 2 adet feci fiyakalı siyah racing tipinde motor yanaştı yanıma ((meher bunlar o zaman için yeni çıkan hyosung gt250r modeliymiş :),ilk defa yakından görmüştüm napim))
    tabi durumu anlattım ve bir tanesinin arkasına atladım kurtarıcı kara melek'in. diğer melekte motorumun başında bekledi.benzin alıp geldik.sonuç tabiki mutlu son. tabi serhan altında kalırmı bu iyiliğin.kahve için kendilerine kart verdim ve servise selam için uğradıkları gün içinde motorlarına pasta ve cila işlemleri itina ile uygulandı
    GERÇEKTEN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM TEKRARDAN O ARKADAŞLARA... ;)

4. istanbullu

istanbullu Üye

Motosiklet:
    Hyosung
    Onlar hayatın vazgeçilmezleridir