yol tarifi

Konu, 'Karadeniz Bölgesi Gezi ve Turları' kısmında Abdullah Özkan tarafından paylaşıldı.

1. Abdullah Özkan

Abdullah Özkan Üye

Motosiklet:
    Suzuki
    abiler. ramazan sonrası karadenize doğru ola çıkmayı planlıyorum. gideceğim hat şu olacak. yalovadan hareketle önce SAKARYA-Ereğli/ZONGULDAK-KARABÜK-Taşköprü/KASTAMONU-Terme/SAMSUN-Vakfıkebir/TRABZON. belki giresuna da uğrayabilirim. haritalara çok fazla kafam basmıyo. araştırıyorum ancak bu dediğm yollarda tecrübesi olan var mı? mümkünse bana mantıklı yol tarifi yapabilir mi. ikinsi sorum da bu dediğim yerlerde birer gün kalmak şartıyla cbf150 motorla gidilir mi?

2. goksel ozdogru

goksel ozdogru Site Müdavimi

Motosiklet:
    Honda
    güzel bir karadeniz turu diyorsun, güzel ediyorsun. bende bi karadeniz turu yapmak arzusundayım ama seneye olur ancak. sen bir dene bakalım ne çıkacak, bizde senin tecrübenden faydalanırız :) keyifli geziler.

3. Alikkrim

Alikkrim Yeni Üye

Selamu Aleykum, Hala Karadeniz Turu yapmaya planlıyorsa, katılayım, Ben Alim, Kayseriden gelmeye düşünüyorum:) Haberleşelim
    Saygılarımla

4. Abdullah Özkan

Abdullah Özkan Üye

Motosiklet:
    Suzuki
    tamam müftüden izin alabilirsem inş haber verrm. 16 eylülde cuma namazı sonrası çıkmayı düşünüyordum 17sinin akşamı en geç arsinde olmam gerektiği için durakları dönüşte dolaşmayı planlıyorum. çünkü 18inde hafızlık türkiye finali var orda oraya yetişmeliyim.

5. Serhat.türker

Serhat.türker Yeni Üye

Hacı beni de alsana yanına :)