Yüzme Sporu!!!

Konu, 'Serbest Kürsü' kısmında Huseyin.Guler tarafından paylaşıldı.

1. Huseyin.Guler

Huseyin.Guler Üye

Şuan güncel olan "scuba" konusunun "su sporları" üst başlığında olduğunu farkedince bir su sporu konusu da ben açmak istedim.
    Küçüklüğümden beri yaz tatillerinde yüzen bir tekniksiz amatör yüzücüydüm bir buçuk sene öncesine kadar, sonra İstanbul Boğaziçi Yüzme Yarışması'na katılmaya karar vererek TSYD'de teknikli yüzmeyi öğrendim ve düzenli antrenmanlara başladım. 19 Temmuz'da yapılan yarışta İstanbul Boğazı'nı ve 30 Ağustos'da Çanakkale Boğazı'nı yüzerek geçtim. Derecelerim çok iyi sayılmasa da benim için gayet iyi sayılırdı. Yarışı bitirmenin tadı bambaşka.
    Yüzme, scuba'ya göre daha hesaplı bir spor ve çok eğlenceli. Önümüzdeki yaz bu yarışlara katılmak isteyenler olursa yardımcı olabilirim bu konuda.

2. Barış

Barış Site Müdavimi

Motosiklet:
    Yamaha
    hocam dereceniz ne olursa olsun o yarışın tadını almış olmanız bile yeterli!!
    sizi canı gönülden kutlarım.benim yüzme hocamda tuncay şenyüz'dür her sene
    istanbul ve çanakkale boğazında klasmanında birinci gelir.ben bisiklet yarışlarından fırsat bulup bir türlü gidemedim ama seneye bende düşünüyorum.

3. Huseyin.Guler

Huseyin.Guler Üye

Süper olur Barıs hocam, beraber yuzeriz. Katılmak isteyen herkese severek yardımcı olurum, ya da düzenli yüzme antrenmanı yapmak isteyen arkadaşlar varsa Türkiye Spor Yazarları Derneği(TSYD)'ni öneririm, bu konuda çok iyiler. Düzenli antrenmanla boğazı herkes geçebilir diye düşünüyorum. Takım bile kurarız...