08.02.2008 Cuma Motosiklet Forum Buluşması

Kayıt
21 Ocak 2008
Mesajlar
34
Beğeniler
17
Yaş
120
Yer
Erzurum
#4
burada söylemek pek bir alakasız oldu ama 15'ine belki 22'sine kesin beni de yazın, evet evet yazın gelmek isterim adresi aldım zaten. :)
 

pelin

Kıdemli Üye
Kayıt
4 Kasım 2007
Mesajlar
286
Beğeniler
248
#5
Siz bu saatlerde yaptıkça sanırım biz hiç katılamayacağız ve hep resimlerle idare edeceğiz :(
 

oğuz

Aktif Üye
Kayıt
16 Eylül 2007
Mesajlar
124
Beğeniler
89
Yaş
41
Yer
Kızıltoprak - Kadıköy
#10
Bende orada olacağım.Sanırım aynı saatte toplanacağız, yani 20:00'de.
 
Kayıt
9 Eylül 2007
Mesajlar
3.159
Beğeniler
4.272
Yaş
42
Yer
Kadıköy/İstanbul
#11
Evet aynı saatte geç kalma yoksa ben de geç kalırım :)
 

Hakan Karael

Forum Bağımlısı
Kayıt
23 Ocak 2008
Mesajlar
2.946
Beğeniler
1.297
Yaş
47
Yer
İstanbul
#12
Evet hadi bakalım bu hafta kaç kişi olucaz geçen hafta baya zevkli ve kalabalıktık yeni arkadaşlarımızla beraber daha zevkli bir hale gelmeye başladı geleneksel cuma toplantılarımız , saat 20.00 de görüşmek üzere ordayım. FOREVER MOTOSİKLETFORUM :)
 

Hakan Karael

Forum Bağımlısı
Kayıt
23 Ocak 2008
Mesajlar
2.946
Beğeniler
1.297
Yaş
47
Yer
İstanbul
#13
ARKADAŞLAR GİNE GÜZEL BİR CUMA AKŞAMI DEĞERLİ DOSTLARIMIZLA MOTOSİKETFORUM TOPLANTISI VE SOHBETİMİZ OLDU GELEMEYEN ARKADAŞLAR UMARIM BİR DAHAKİ GELENEKSEL CUMA TOPLANTISINA KATILIRLAR BU GÜNKİ GÜNDEMİMİZDEN SİZLERE ÖZETLE BAHSEDELİM :

1.MADDEMİZ : SOSYAL PROJEMİZ MOTOSİKLET FORUM AİLESİ OLARAK ZİYARET PLANIMIZ VAR DARÜLACAZE'YE BUNUNLA İLGİLİ İLERKİ TARİHTE BİZZAT KENDİM YAPICAM DUYURUSUNU.

2.MADDEMİZ : BAHAR GEZİSİ PLANIMIZ OLDU GEVYE,A.PAZARI TARAFINA ÇADIRLI KONAKLAMA KONUYLA İLGİLİ ORGANİZASYONU LATİF ARKADAŞIMIZ YAPICAK VE DUYURUCAK .

3.MADDEMİZ : ÇANAKKALE,SAROZ BÖLGESİ GEZİSİ VE DALGIÇLIK GİNE LATİF ARKADAŞIMIZ YAPICAK DUYURUSUNU .

4.MADDEMİZ : MOTOSİKLETFORUM ÜYELERİ İÇİN T-SHİRT VE ARMALAR YAPILACAK BASKI , NUMUNE VE FİYATLARIYLA İLGİLİ OĞUZ ARKADAŞIMIZ YAPICAK ÇALIŞMALARIN DUYURUSUNU .

5.MADDEMİZ : KARŞI YAKADA YANİ AVRUPA YAKASINDA'DA TOPLANMA ORGANİZASYONU'NUDA OĞUZ ARKADAŞIMIZ YAPICAK .

6. MADDEMİZ : GÜNCEL HABERLERİN SİTEMİZDE DAHA SAĞLIKLI TAKİBİNİ FULU ARKADAŞIMIZ YAPICAK .

7. MADDEMİZ : MOTOSİKLETFORUM'UN SİTE GÜVENLİĞİ VE SİTE İÇİ HAREKETLİLİĞİN KONTROLÜ İÇİN PELIN VE UYGUN GÖRÜLEN ARKADAŞLARIMIZIN KONTROLÜNDE OLUCAK.

8.MADDEMİZ : MOTOSİKLETFORUM SİTESİ İÇİNDE YARDIM İSTEYEN SİTE UYGULAMALARINDA ZORLANAN ARKADAŞLAR İÇİN ILGILI ARKADAŞLARIMIZ YARDIMCI OLUCAK.

9. MADDEMİZ : MOTOSİKLETFORUM SİTESİ İÇİNDEKİ 2.EL İLE İLGİLİ LATİF ARKADAŞIMIZ EKSPERTİZ VE YARDIMDA BULUNACAK.

10.MADDEMİZ : KANGURUBU,MESLEK GURUBU VE MOTOR MARKALARIMIZLA İLGİLİ DETAYLARIN ÇALIŞMASINDA EMEKLERİNDEN VE İLGİSİNDEN DOLAYI ULAŞ HOCAMIZI TEŞEKKÜR ETMEYİDE UNUTMAYALIM.

DİĞER HUSUSLAR İSE: HER HAFTA TOPLANDIĞIMIZ A.REZZAK HOCAMIN YERİ OLAN MADO'DA TOPLANTIDAKİ İKRAMLARIN FİX OLARAK 5 YTL OLARAK BELİRLENMESİ EXTRA OLARAK ALINAN SEÇENEKLERİN KİŞİYE ÖZEL OLMASI
GEZİ VE ORGANİZASYONLARDA LATİF ARKADAŞIMIZIN PLANLAMA YAPMASI.
YURTDIŞI TEMSİLCİKLERİMİZ İÇİN ÇALIŞMALARDA BULUNARAK BUNLARIN AÇILMASI,SİTEMİZİN VE MODLARIMIZIN DAHA AKTİF OLMASI İÇİN ÇALIŞMALARDA BULUNMAK VE MOTOSİKLETFORUMU CLUB HALİNE GETİRME ÇALIŞMALARIDA BU TOPLANTIDA KONUŞULAN VE KARARI ALINAN HUSUSLAR
GELİŞMELERDEN TOPLANTIYA KATILAMAYAN SİZ ARKADAŞLARIMIZA HER HAFTA BURDAN DUYURUSUNU YAPARAK YARDIMCI OLMAYA ÇALIŞACAZ BÜTÜN MOTOSİKLETFORUM AİLESİNE SELAM VE SEVGİLER.:rolleyes:
 
Kayıt
9 Eylül 2007
Mesajlar
3.159
Beğeniler
4.272
Yaş
42
Yer
Kadıköy/İstanbul
#14
Hakancım ellerine sağlık... Üşenmemiş bütün aldığımız kararları yazmışsın.. Ben Polis olayını çözdüm artık forumda polisimiz devriye gezecek. Diğer polisi yeniden konuşup uygun kişiyi yapacağız..

Harika bir gün ve harika bir toplantıydı..


Gelen bütün arkadaşlara teşekkürler
 

pelin

Kıdemli Üye
Kayıt
4 Kasım 2007
Mesajlar
286
Beğeniler
248
#15
Hepinize öncelikle teşekkür ederim. Bu toplantı en çok bana yaradı. Sayenizde en çok olmak istediğim mesleğe kavuştum. Forum artık bana emanet hiç merak etmeyin.

Forum toplantısındaki diğer maddeler de çok güzel umarım hep beraber bu organizasyonların üstesinden geliriz
 

oğuz

Aktif Üye
Kayıt
16 Eylül 2007
Mesajlar
124
Beğeniler
89
Yaş
41
Yer
Kızıltoprak - Kadıköy
#16
Görüyorum ki toplantıda alınan kararlar hemen uygulanmaya başlamış. Tabiki bende üstüme düşen görevleri en kısa zamanda yerine getireceğim.
Bu arada memure hanıma yeni görevinde başarı diliyorum. Eminin layıkıyla yerine getirecektir...
 
A

A.Rezzak

Misafir
#18
Arkadaşlar buluşmalarımız katılımcı sayısı olarak az görünsede bence içerik olarak çok zengin ve yoğun geçiyor. Yukarda anlatılanlara ilave olarak benim de toplantıda gündeme getirdiğim ve ilerde bu fikri derinlemesine incelememiz gerektiğine inandığım - formumuzun bir klüb e dönüştürülmesi ve orman bakanlığından klübümüz adına ağaçlandırma amaçlı arazi kiralanması ve orda yaz kış kamplı buluşmalarımız, enduro pistimiz ve doğa hobi amaçlı üyelerimizin kullanımı gibi fikirlerde vardı ki bence çok hoş bir fikir, başarabilirsek çocuklarımıza da kalacak elle tutulur fiziki bir proje gerçekleştirmiş olacağız.

Bu proje ile ilgili orman bakanlığında tanıdığı olan varsa veya bilgi edinebileceğimiz başka imkanlarımız varsa bu konuyu işleyelim derim.

Hem herkesin dikili bir sürü ağacı olur, hemde doya doya tabiatla içiçe kullanabiliriz bu alanı.
 
Yukarı Alt