1,65 Boy Enduro-toruing Önerisi

Merhaba arkadaşlar benim boyum 1.65 3 sene Regal raptor 250 lik chopper kullandım herhangi bir sıkıntım olmadı. Ama dağlık tepelik alanlarda chopper motorla gezilmez malum ve ben enduro tarzı motor arayışındayım bi nebze acemi sayılırım enduro acemisi çünkü hiç kullanmadım boy konusunda sıkıntı çekmeyeceğim önerebileceğiniz bir marka model var mı?

Doğan PARILTI

Forum Bağımlısı
Yer
İSTANBUL
Sele yüksekliği konusunda sırayla en yüksek yamaha-kawazaki-honda gelir.
ben daha önce CRF250L kullandım sele boyu düşük değil ama alçaltma kiti mevcut , hatta alçaltılmış olanlarda var piyasada bilgin olsun ;)

Güzel ama çok kross bir motormuş daha çok enduro derim hem vibrasyonu az hemde biraz ağırkanlı. Şmdilik düşük fiyatlı endurolar bakıyorum 150-250 cc lik ucuz çin menşeilerle enduro tecrübesi yaptıktan sonra sağlam bir makineye geçebilirim tabi bu zaman ve maddiyat işi

Yer
KIRKLARELİ/VİZE
Serhat Merhaba,

Serhat, Sayın Admin Sevgili Erol abim i örnek alma sen :) onun gibi motora binebilmek için çooook eğitim almamız gerek :) ama boya uygun olarak 650 gs en ideal makina..ama ben hard offroad yapıcam dersen direk crf 250 L al derim..Tabi bütçede çok önemli ne kadar paran var mesela ?

Armağan Pekatik

Forum Bağımlısı
Yer
Kartal / İSTANBUL
1.68 boyum var 79cm seleli xj6 bana yuksek gelior. Parmak ucunda zorlaniyorum. Tamamen kabileyet meselesi sanirim. :)
Bir de sele genisligi de yuksekligi kadar etkiliyor. Kendime guvensem kle650 alirdim ama kesin dururken dusururum. Ya da alcaltilabiliyorsa alcaltmak lazim

Şu sıralar beklemedeyim malum sezon yavaş yavaş kapanıyor önerileriniz ve ilginiz için hepinize çok çok teşekkür ederim. Genellikle hastalık işi modellere karşı tutkum var naked yada commuter alıp cafe racer a çevirmek yada enduro alıp tracker yapmak gibi tabi bu işlemleri ucuz yollu şekilde halletmek gibi takıntılarım var. Hastalık kötü bir şey hem motosiklette hem otomobilde standartları beğenmeyen bir şeyleri söküp farklılaştırmayı seven bir mizacım var. Bir de üzerimde ANNE baskısı var. İnşallah kışın sönük sezonda uygun fiyata bir makine bulurum

Yukarı