10-10-08 cuma buluşma toplantısı

Hakan Karael

Forum Bağımlısı
Yer
İstanbul
sevgili İstanbul mf üyeleri bayramdı seyrandı derken epey bi ara verdik ramazanıda atlattık güzel bir iftar yaptık en son hep beraber şimdi gine toplanma zamanı geldi A.rezzak abimizin mekanında çamlıca madoda bu cuma saat 20:00 de herkesi bekliyoruz eminim sizde özlemişsinizdir o zaman herkesi bekliyoruz katılımı güzel ve keyifli bir toplantı yapalım arkadaşlar herkese sevgiler.!( Çamlıca Adres: Bulgurlu Mah. Bağlar Cad. Ekşioğlu Özyener Sitesi A Blok No:3 ÜSKÜDAR Tel: [0216] - 461 74 88 Yetkili: Abdurrezzak ÖZDİL )

Ozgur Baglama

Forum Bağımlısı
Yer
Bakırköy, İstanbul
merhaba ben bağlama kardeşlerden uğur cuma günleri başka bir işimin bulunmasından gelemediğim toplantılara katkı amacıyla yazıyorum gelemesemde kalbim sizlerle refakaten braderi gönderdiğim toplantılara busefer gelemeye calışacağım cemaate selam ederim inşallah görüşür tekrardan kaynaşırız..

Hakan Karael

Forum Bağımlısı
Yer
İstanbul
merhaba ben bağlama kardeşlerden uğur cuma günleri başka bir işimin bulunmasından gelemediğim toplantılara katkı amacıyla yazıyorum gelemesemde kalbim sizlerle refakaten braderi gönderdiğim toplantılara busefer gelemeye calışacağım cemaate selam ederim inşallah görüşür tekrardan kaynaşırız..
Uğur hocam şükür kavuşturana muhakkak bekliyoruz bak cemaati müslüm olarak :)

erenkocer

Forum Bağımlısı
Yer
kuşadası
arkadaşlar siz toplanın keyfinize bakın biz sonradan haberinizi forumdan alırız fotoları görürüz toplantıya katılmış gibi oluruz iyi eğlenceler

Yukarı