12/10/2013 saklıgöl'de kahvaltı, şile gezisi (sunum)

Berkay Ömür

Kıdemli Üye
Yer
İstanbul, Tekirdağ/Çorlu
Dün forumda gelişen Şile muhabbeti üzerine bugün için Ben, İsmail Elmas, Doğan Parıltı, Okan Turan buluştuk.

Köprüden sonra sırayla yol üzerinde buluştuk. Karnımız açtı, kahvaltı yapalım dedik. Bu yüzden ilk durağımız Saklıgöl'dü. photo (11).JPG
Beyler ben kötü çıkmışım kusura bakmayın sansürledim kendimi :D

Saklıgöl'den çıkış
photo18.jpg

Burdan çıkışta biraz enduro yapalım dedik, Akçakese mevkiine yöneldik. Sahiline indik.
photo (9).JPG
photo (10).JPG
photo (6).JPG

derken teknenin birini farkettik. yat tarzı güzel bir tekneydi. zengin bir amcamız denizin ortasında fantazi yapıyordu. onu bir süre izledik.
photo (7).JPG

Konu hakkında yorumlarda bulunup, analiz yaptık. :D şaka bir yana gideceğimiz yön hakkında konuştuk.
photo (8).JPG

E haydi beyler bir fotoğraf çektirelim bari.
photo (5).JPG
photo (3).JPG
photo (4).JPG

photo13.jpg

Doğan abi daha ilk günden makinenin hakkını verdi.
photo15.jpg
photo16.jpg

Akçakese'den çıkarken Transalp'li bir motorcuya rastladık. Ufak bir muhabbetin ardından bizi kırmayıp fotoğrafımızı çekti.
photo (2).JPG
photo12.jpg

bu da çıkmadan önceki son görüntü
photo10.jpg

Akçakese'den sonra Şile merkeze gidip balık ekmek yedik.
photo11.jpg
beyler ben yine kötü çıkmışım :D

Balık ekmekten sonra evlerimize dağıldık. Tekerinize sağlık beyler. Güzel bir gündü.

Dosyalar

Son düzenleme:

Mustafa_Karik

Forum Bağımlısı
Yer
İstanbul
Berkay Ömür demiş ki:
Dün forumda gelişen Şile muhabbeti üzerine bugün için Ben, İsmail Elmas, Doğan Parıltı, Okan Turan buluştuk.

Köprüden sonra sırayla yol üzerinde buluştuk. Karnımız açtı, kahvaltı yapalım dedik. Bu yüzden ilk durağımız Saklıgöl'dü. Eki Görüntüle 1308
Beyler ben kötü çıkmışım kusura bakmayın sansürledim kendimi :D

Saklıgöl'den çıkış
Eki Görüntüle 1324

Burdan çıkışta biraz enduro yapalım dedik, Akçakese mevkiine yöneldik. Sahiline indik.
Eki Görüntüle 1309
Eki Görüntüle 1310
Eki Görüntüle 1311

derken teknenin birini farkettik. yat tarzı güzel bir tekneydi. zengin bir amcamız denizin ortasında fantazi yapıyordu. onu bir süre izledik.
Eki Görüntüle 1312

Konu hakkında yorumlarda bulunup, analiz yaptık. :D şaka bir yana gideceğimiz yön hakkında konuştuk.
Eki Görüntüle 1313

E haydi beyler bir fotoğraf çektirelim bari.
Eki Görüntüle 1314
Eki Görüntüle 1315
Eki Görüntüle 1316

Eki Görüntüle 1319

Doğan abi daha ilk günden makinenin hakkını verdi.
Eki Görüntüle 1322
Eki Görüntüle 1323

Akçakese'den çıkarken Transalp'li bir motorcuya rastladık. Ufak bir muhabbetin ardından bizi kırmayıp fotoğrafımızı çekti.
Eki Görüntüle 1317
Eki Görüntüle 1318

bu da çıkmadan önceki son görüntü
Eki Görüntüle 1321

Akçakese'den sonra Şile merkeze gidip balık ekmek yedik.
Eki Görüntüle 1320
beyler ben yine kötü çıkmışım :D

Balık ekmekten sonra evlerimize dağıldık. Tekerinize sağlık beyler. Güzel bir gündü.
Sizin adınıza çok sevindim. Berkay, seni tanımasam ucube bir şey sanacağım. Niye sansürledin o sevimli ve sıcak yüzünü ? Resimler harika, aranızda olmayı çok isterdim.

Doğan PARILTI

Forum Bağımlısı
Yer
İSTANBUL
Foruma girme vaktim olmadı arkadaşlar,kusura bakmayın biraz yoğun geçti günlerim ;)
Arkadaşlar hepinize o güzel gün için çok teşkkür ederim,ama tek şartım var BERKAAAYYYYY kameranı evde bırak kardeşim : ))))))
Dilerim bu sefer biraz offroad yapabiliriz, benim adrenalinleri halen atamadım bunu sonu fena,... mutlaka çamura bulanıp ,atlayıp zıplamak gerek,
Yoksa bu inanın kendimi yarım hissediyorum :D

Yukarı