13/07/2010 MF-ANKARA Buluşması

Yer
ANKARA
Evet arkadaşlar salı akşamı buluşuyoruz...Hamdi abimize özel :)

Yer: Başkent Öğretmen Evi bahçesi
Saat: 19.30

Gelmek isteyen bütün arkadaşlar davetlidir...
Not: Listeye ismini yazıpta sonradan gelmeyen daha sonraki görüşmede yemek ısmarlamak zorunda kalıyor...:D

Katılım Listesi

1- Umut KARKIN

Erol

Admin
Yetkili Kişi
Yer
İstanbul-Çamlıca
Ben ses etmiyorum.
Marmarise gitmeden önce bakalım bir atraksiyon yapabilecekmiyiz.
Şenol hocam vallahi eğitimden başımı kaldıramıyorum, her hafta sonu bir eğitimdeyim. Bugünde yol eğitimim vardı. İstanbul ağva gittim geldim.
Ay sonundaki go for gold a hazırlanıyorum. Önümüzdeki hafta pazarda yine roadcarft karamürsel iznik eğitimi var.

İstanbul için acil organizatör bulmam lazım yoksa bu yaz gezisiz bitecek :)

Mesut Korkmaz

Forum Bağımlısı
Yer
Çayyolu, Ankara
Organizasyon üstüne organizasyon :) Yetişemiyoruz sayın organizatörüm. Diğer illerdeki organizatörler rahatsız olacaklar bu durumdan :D :D :D

Katılım Listesi

1- Umut KARKIN
2- Mesut KORKMAZ
3-

Yer
ANKARA
Organizasyon üstüne organizasyon :) Yetişemiyoruz sayın organizatörüm. Diğer illerdeki organizatörler rahatsız olacaklar bu durumdan :D :D :D

Katılım Listesi

1- Umut KARKIN
2- Mesut KORKMAZ
3-
Abi yakın zamanda organizatörlerin tamamını bir organizasyonda buluşturmayı planlıyorum eğer başarabilirsem organizatörlerin organizatörü olacağım :D:D:D

Yer
KIRKLARELİ/VİZE
İnşallah bir gün o da olur diyeceğim ama olsa olsa Ankara ekibi İstanbul tarafına gelirse olur :)

inşallah :) belkı bu yaz olmaz ama seneye biz birşeyler yaparız şu anda motor değiştirme planlarımız varda :) ahmet.geyin ve benım belkı biz geliriz süpriz yaparız :) neyse konuyu daha fazla saptırmadan susutum ben..katılımcı lıstesıne devam edebilirsiniz umut hocam..

Yukarı