13 haziran cuma toplan-tıs-ı

Ozgur Baglama

Forum Bağımlısı
Yer
Bakırköy, İstanbul
e hani arkadaşlar zaten iki haftada bir olan toplantıları 2 ayda bire indiriyoruz.yada arkadaşların işimi çok yoğun nerede motor severler nedere forumun üyeleri.sadece moderator yönetici üyelerden bahsetmiyorum bütün arkadaşlara sesleniyorum bazı konularda ön adım olalım artık...

Ozgur Baglama

Forum Bağımlısı
Yer
Bakırköy, İstanbul
ewet bu haftaki forum buluşmasını tek başıma beşiktaşta wafle yiyerek gerçekleştiriyorum gelmek isteyen arkadaşları şiddetle beklerim...not.aç olanlar için kokoreçte var..

Metin

Forum Bağımlısı
Yer
istanbul
@orko

Afiyet şeker olsun kardeşime...Önceden haberim olsaydı kesin gelirdim Orko kardeşim...:)

Ozgur Baglama

Forum Bağımlısı
Yer
Bakırköy, İstanbul
sağolasın metin abi ne zaman istersen hatta olmadı sen söle ben gelirim nereye olursa...

Metin

Forum Bağımlısı
Yer
istanbul
@orko

Eyvallah kardeşim benim,Çamlıca tarafında okul konserimiz vardı,eve yeni geldim...:( Belim feci ağrıyor,üşüttük herhalde,evde bile belliği taktım...:( Buna rağmen eve gelmeden haberim olsaydı gelirdim kardeşimin yanına..:)

Ozgur Baglama

Forum Bağımlısı
Yer
Bakırköy, İstanbul
geçmiş olsun metin abim dikkat et kendine.senin canın sağolsun metin abi düşünmen yeter günler çuvala girmedi beraberde gideriz...

Ferhat Taskın

Forum Bağımlısı
Yer
ANKARA
ben ankarada motosiklet sürücüsü olarak sizleri gıpta ile izlemekteyim ankaranın suyundan mıdır bilinmez yaz geldimi bütün motor camiası parçalanıyor dağılıyor, insanlar arkadaşlıklarını,dostluklarını değil sanki motorlarını yollarda birbirleriyle tanıştırıyorlar tanıştırıyorlar :)
ankarada motor sayısı gerçekten az olanlarsa bizim gibi emektarlar yaz kış demeden motor üstünde ekmek parası için çalışan arkadaşlarım, ama şu son zamanlarda insanlar nedense parasını konuşturur oldu bu küçük şehirde..!! R1 olan bakmıyor selam bile vermiyor resmen küçümsüyor diğer kader arkadaşlarını sanırım bizden utanıyorlar...Aslında utanması gereken onlar ve onun gibiler..
ya kusura bakmayın konu nerden nereye geldi kısacası ankarada birlik dirlik yok onun için sizleri imrenerek izliyorum..İNŞALLAH BİR GÜN BENDE İSTANBULA YERLEŞİP SİZİNLE DAHA SIKI DOSTLUKLAR KURMAK İSTERİM...

Ozgur Baglama

Forum Bağımlısı
Yer
Bakırköy, İstanbul
ankara farklı bi memleket gerçekten insanların burnu dik.ben orada askerlik yaptım yer olarakta insan olarakta çok farklı ama genel olarak değil tabiki.hayırlısı olsun ne diyelim kimse anasının karnından r1 le doğmadı düşmez kalkmaz bir Allah dünya malı dünyada kalır ne bu kendini beğenmişlik..

Metin

Forum Bağımlısı
Yer
istanbul
@capicino

Sana kesinlikle katılıyorum Capicino kardeşim...Herzaman bekleriz Capicino kardeşim,senin gibi dostları kim istemez ki...:)

Metin

Forum Bağımlısı
Yer
istanbul
@orko

Herkesin aklı kendisine,selam verene selam veririm,vermeyenin de canı sağolsun hiç önemli değil....Sizler varken başkalarının selam'ına da ihtiyacım yok doğrusu...;):)

Ferhat Taskın

Forum Bağımlısı
Yer
ANKARA
@metin.ulucan
saol metin abi inan bir abim vardı şimdi iki oldu buna inan
ben gösteriş delisi zengin züppe birisi değilim gönlümün ve paramın yettiğince mutluyum evde bir kuru ekmeğim var onunla mutlu olabilen şükredebilen bir insanım olamayanlar düşünsün be metin abi...

öner coskuner

Forum Bağımlısı
Yer
Cuxhaven,Germany
Ya arkadaslar atlayip gelecektim isten sora ama,hani 2600 km oldugu icinde degil.
Benim Hayabusanin bugün ateslemede bir sorun vardi.
Birde coktandir kafama takiliyordu,düsük devirde giderken dengesizdi.Gecenlerde hayabusa testinde okumustum,deponun icindeki benzin pompasinin icinde filitre var diye ve zaman zaman pislik topladigini.
Bugün isten sonra indirdim depoyu söktüm ve parcaladim,gercekten filtre varmis ve pislenmis.
Ayni zamanda atesleme sorununuda cözmüs oldum.
Bujilerden biri bosanmis,neyse temizledikten sonra hepsini topladim.
Vee dogru otobana daha garajdan cikardigimda degistigini anladim.
Aynen otobanda yarim saatte sorunlarin cözüldügü belli oldu.
Nihayet eve geldim..
Bakiyorum cuma toplan..tis..i.yok herhalde.:):)

Yukarı Alt