15.02.08 Cuma Buluşmasi

Hakan Karael

Forum Bağımlısı
Yer
İstanbul
Evet Arkadaşlar Bu Gün Hava çok Güzel Gözüküyor Ve Aksilik Olmazssa Umarim Böyle Devam Eder Bu Günki Toplantimizda Umarim Bütün Arkadaşlari Görme Firsatini Buluruz Zaten Haftada Bir Ancak Görüşebiliyoruz O Yüzden Ne Kadar Katilim Fazla Olursa O Kadar Paylaşacağimiz Konular Fazla Olur Herkesi Bu Akşam Bekliyoruz;)

Forever Motosikletforum

Ferhat.Ulucan

Forum Bağımlısı
Yer
İstanbul
Evet Arkadaşlar Bu Gün Hava çok Güzel Gözüküyor Ve Aksilik Olmazssa Umarim Böyle Devam Eder Bu Günki Toplantimizda Umarim Bütün Arkadaşlari Görme Firsatini Buluruz Zaten Haftada Bir Ancak Görüşebiliyoruz O Yüzden Ne Kadar Katilim Fazla Olursa O Kadar Paylaşacağimiz Konular Fazla Olur Herkesi Bu Akşam Bekliyoruz;)

Forever Motosikletforum
Toplantı Saatini 08:00 - 22:00 yerine 20:00 - 22:00 olarak düzeltebilirmiyiz.
:)

Yer
Kadıköy/İstanbul
Arkadaşlar çok acil bir işim çıktı gelemiyorum. Hepinizden çok özür dilerim... Hiç ortada olmayan önemli bir durum çıktı kusura bakmayın...

Latif Korkmaz

Forum Bağımlısı
arakdaşalar bu akşam poleneze acil işim çiktı tüm arakdaşlara selamlar haftaya tam takim ordayız iyi eglenceler

Hakan Karael

Forum Bağımlısı
Yer
İstanbul
sevgili motoforum arkadaşlarım 15,02,08 toplantı gündemimiz için malesef herhangi bir duyuru yapamıyoruz gerekli çoğunluğu sağlayamadık Flu ve Abdulrezzak abimizle beraber güzel bir sohbet yapıp çayımızı pastamızı yedik umarız haftaya tam tekmil oluruz herkese sevgiler ;)

FOREVER MOTOSİKLETFORUM

Hakan Karael

Forum Bağımlısı
Yer
İstanbul
Fulu dostum kar yağdı böyle oldu gine dualarımız boşa çıktı baksana pazar hayalimiz yattı galiba motorumuz bu gidişle kış uykusunda :)

Ferhat.Ulucan

Forum Bağımlısı
Yer
İstanbul
Fulu dostum kar yağdı böyle oldu gine dualarımız boşa çıktı baksana pazar hayalimiz yattı galiba motorumuz bu gidişle kış uykusunda :)
Hocam ümitlerini kırmak gibi bir niyetim yokru ama dun aksam ki yoplantıda bu gun ve yarın karlı olacak diye duydugumu soylemistim.
İnsallah onumuzdeki gunlerde guzel bir Gezi organizasyonunda bir araya geliriz

A

A.Rezzak

Misafir
Teşekkür ederim. Boynumdan belime inen şiddetli bir ağrı var. Robot gibi dolaşıyorum:)
Motorcu olupta kış boyu motoru direğe bağlayıp bekletirsen olacağı bu işte. Biraz motorla hareket lazım, gezilere katılmak lazım, rüzgara alışınca ne boyun ağrısı olur ne de bel ağrısı.

Birde evleneceksin kardeşim dikkat et kendine, :D:D:D

A

A.Rezzak

Misafir
Arkadaşlar toplantı çok keyifliydi, ben gelecek toplantılarında böyle olmasını temenni ediyorum, üç arkadaş başbaşa doya doya muhabbet. Yok gelecek planlarmış, yok not tutmalarmış, yok yeni projelermiş, yok sıradan konuş kardeşimmm, yok grup kurallarına riayet vs hiçbir cansıkıcı detaylar yoktu.
Enfes bir geceydi.

Ne anlatım ama değilmi, Ulaşçıım yıldızlarımı çoğaltırsın sanırım, yani forumdaki rütbemi:D

Yukarı