17 ağustos pazar crros gösterileri

Cansu_Tezcan

Forum Bağımlısı
Yer
LüLeBuRRGaZ
17 ağustos pazar kros gösterilerine gidiyoruz herkesi bekliyoruz....

Hayrabolu'da motokros heyecanı

Türkiye Motosiklet Federasyonu (TMF) tarafından düzenlenecek Türkiye Motokros Şampiyonası'nın 4. ayağı, Tekirdağ'ın Hayrabolu Belediyesi motokros parkurunda yapılacak.
Türkiye Motosiklet Federasyonu (TMF) tarafından düzenlenecek Türkiye Motokros Şampiyonası'nın 4. ayağı, Tekirdağ'ın Hayrabolu Belediyesi motokros parkurunda yapılacak.

Türkiye Motosiklet Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi ve Tekirdağ İl Temsilcisi İsmail Özkan, AA muhabirine yaptığı açıklamada, TMF tarafından düzenlenen şampiyonanın 4. ayağının, Hayrabolu 18. Ayçiçeği Festivali programı içerisinde yapılacağını söyledi.

Hayrabolu'da çalışmalara başladıklarını ifade eden Özkan, 17 Ağustos pazar günü yapılacak şampiyonanın çekişmeli geçeceğini bildirdi.

ALINTIDIR..

Mert

Aktif Üye
Yer
UZUNKÖPRÜ
17 ağustos pazar kros gösterilerine gidiyoruz herkesi bekliyoruz....

Hayrabolu'da motokros heyecanı

Türkiye Motosiklet Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi ve Tekirdağ İl Temsilcisi İsmail Özkan, AA muhabirine yaptığı açıklamada, TMF tarafından düzenlenen şampiyonanın 4. ayağının, Hayrabolu 18. Ayçiçeği Festivali programı içerisinde yapılacağını söyledi.

Hayrabolu'da çalışmalara başladıklarını ifade eden Özkan, 17 Ağustos pazar günü yapılacak şampiyonanın çekişmeli geçeceğini bildirdi.

ALINTIDIR..

Öncelikle M.F. hoş geldin. Büyük bir ihtimalle orada olacağım. Umarım seninde belirtttiğin gibi çekişmeli olur.

THE-SWAMP

Kıdemli Üye
hayrabolumu offff yaaa bayılıyorum hayraboluya gözümde tütüyor gerçekten 2 yıla yakın kaldım orada keşke fırsatım olsada gelebilsem oraya :(
yağmuruna çamuruna kokusuna kargalarına hastayım hayraboluya

şu yola bakın azmı koştum o yollarda

Yukarı