17 kasım pazar günü buluşma :))

Erhan Başımoğlu

Forum Bağımlısı
Yer
istanbul/beşiktaş
Arkadaşlar herkese merhabalar ;

Hafta sonu bir tur düzenleyelim diyorum... Biliyorum ki çok kalabalık olmayacağız :) farkındayım .... O yüzden şunu belirtmek istiyorum. Ne motorunuzun markası ne de kaç CC olduğu önemli değil. Önemli olan motosikletli arkadaşlar olarak bir araya gelmek , tanışmak ve muhabbet etmek... Buluşma saati uymayan arkadaşlar olacaktır ki hiç önemli değil sonrasında da dahil olabilirler... Ve benim kişisel düşüncem 5 dk dahi olsa bu güzel forumun güzel üyeleri ile bir arada olmak bir çok şeyi unutturuyor insana :) Özellikle doğan parıltı ile krosa girdiğimizde bizi izlerken çok şey geçirebilirsiniz aklınızdan :D Ha şimdi düştüler ha şimdi düşecekler gibi gibi :D

Bu pazar buluşmaya kimler gelebilir ??? Yer ve zaman belirtmiyorum!!! Hep beraber kararlaştıralım...

Gelmesi mecburi olan arkadaşlar...
1.Doğan Parıltı
2.İsmail Elmas
3.Bilgin Turan
4.Engin Çoban (Motordaki sıkıntı gitti ise)
5.Berkay Ömür ( Enduro KİNG ) :)
6.Yunus Diler (Yeni üye)

VEEEE o olmadan aslaaa :) MUSTAFA KARİK :) Umarım işi yoktur...

Mustafa_Karik

Forum Bağımlısı
Yer
İstanbul
Arkadaşlar herkese merhabalar ;

Hafta sonu bir tur düzenleyelim diyorum... Biliyorum ki çok kalabalık olmayacağız :) farkındayım .... O yüzden şunu belirtmek istiyorum. Ne motorunuzun markası ne de kaç CC olduğu önemli değil. Önemli olan motosikletli arkadaşlar olarak bir araya gelmek , tanışmak ve muhabbet etmek... Buluşma saati uymayan arkadaşlar olacaktır ki hiç önemli değil sonrasında da dahil olabilirler... Ve benim kişisel düşüncem 5 dk dahi olsa bu güzel forumun güzel üyeleri ile bir arada olmak bir çok şeyi unutturuyor insana :) Özellikle doğan parıltı ile krosa girdiğimizde bizi izlerken çok şey geçirebilirsiniz aklınızdan :D Ha şimdi düştüler ha şimdi düşecekler gibi gibi :D

Bu pazar buluşmaya kimler gelebilir ??? Yer ve zaman belirtmiyorum!!! Hep beraber kararlaştıralım...

Gelmesi mecburi olan arkadaşlar...
1.Doğan Parıltı
2.İsmail Elmas
3.Bilgin Turan
4.Engin Çoban (Motordaki sıkıntı gitti ise)
5.Berkay Ömür ( Enduro KİNG ) :)
6.Yunus Diler (Yeni üye)

VEEEE o olmadan aslaaa :) MUSTAFA KARİK :) Umarım işi yoktur...
Canım kardeşim benim. Tamam geliyorum ( Yağmur yağmazsa :D )

İsmail

Forum Bağımlısı
Yer
İstanbul
Erhanım bula bula eşime söz verdiğim hafta sonunu bulmuşsun :) kesin diyemem ama kaçmaya çalışıcam geçte olsa. Ama şuan notamlıyım :)

Erhan Başımoğlu

Forum Bağımlısı
Yer
istanbul/beşiktaş
Erhanım bula bula eşime söz verdiğim hafta sonunu bulmuşsun :) kesin diyemem ama kaçmaya çalışıcam geçte olsa. Ama şuan notamlıyım :)
Bunların hepsi biz bekarlara ders olsun:) ben baştan söyliycem eşime önce motosiklet bunu bil diye :D Tamamdır abi senden haber bekliyorum olmadı biz geliriz sana yaw :D

Yukarı