18-21 mart MOTOSHOW 2010

Merhaba arkadaşlar henüz bir motorum yok ama bugun ilk adımı atıp bi ehliyet kursuna yazıldım. iki haftadır motorları inceliyorum . aklımda birkac model var ama gerçegini görmek tabi daha doyurucu olacaktır. neyse...
Ben cuma günü işten erken çıkıp gitmeye çalışacağım.CNR expo da olacak fuar. Makineleri görmek için önemli bir fırsat olacağına inanıyorum.
saygılar...;)

o.somuncu

Organizatör
Yer
Dikili - İZMİR
Yok bişey abi Google'dan tarattım Motoshow diye virüs gelebilir dedi girdim yok.:D
Firefox'tan girmek istedim saldırgan site uyarısı verdi açmadı...Daha sonra explorerden denedim açtı ve ESET NOD 32 antivirüs bir uyarı vermedi..Yani sorun yok gözüküyor..
Ancak bir gariplik var gibi,oluşturma tarihi 3/11/2010 yazıyor..Fuar da aralıktaymış bu kadar erken ilan oluyor mu bilmem..

Yer
Eskişehir,yazları Ayvalık.
Firefox'tan girmek istedim saldırgan site uyarısı verdi açmadı...Daha sonra explorerden denedim açtı ve ESET NOD 32 antivirüs bir uyarı vermedi..Yani sorun yok gözüküyor..
Ancak bir gariplik var gibi,oluşturma tarihi 3/11/2010 yazıyor..Fuar da aralıktaymış bu kadar erken ilan oluyor mu bilmem..
Fuar yetkilisinin mesajı üzerine 2-3 hafta kadar önce sanırım bilgilendirme amaçlı linkini atmıştı.Tarih güncel Abi.

Yer
istanbul
Merhaba arkadaşlar henüz bir motorum yok ama bugun ilk adımı atıp bi ehliyet kursuna yazıldım. iki haftadır motorları inceliyorum . aklımda birkac model var ama gerçegini görmek tabi daha doyurucu olacaktır. neyse...
Ben cuma günü işten erken çıkıp gitmeye çalışacağım.CNR expo da olacak fuar. Makineleri görmek için önemli bir fırsat olacağına inanıyorum.
saygılar...;)
hosgeldın osman,bende senın gıbı yenıyım formda,fuar bıletını nereden temın edebılırım acaba?

Şenol SEL

Forum Bağımlısı
Yer
Altıntaş Mudanya - Bursa
hosgeldın osman,bende senın gıbı yenıyım formda,fuar bıletını nereden temın edebılırım acaba?
:D sanırım fuar biletleri daha baskıya bile girmemiştir.Şu anda 3. aydayız ve fuar 12. ayda olacak.:D
Hatılatırım.

Y gecen gun tam gitmeye niyet ettim. zaman da buldum . gitmeden bi arayayım dedım ne olur ne olmaz. kımse yok burada fılan dedı. ıptal olmus meger.
cnr'ın sitesi bu nedenle güvenilmez bir kaynaktır kanımca. aralık cok uzak bı zaman. kım ole kım kala o zamana...

Yukarı