19 Aralık Teori Eğitimi

Şenol SEL

Forum Bağımlısı
Yer
Altıntaş Mudanya - Bursa
Arkadaşlar

ARA Teori eğitim Ustalardan Paolo Volpara ve Engin Balaban ın sunumu ile 19 Aralık ta 75. Yıl Ünalan Kültür Merkezi yapılacaktır.

Eğitim ücretsizdir. Roadcraft sisteminin anlatıldığı bu eğitim benimde yolda sürerken uyguladığım sistemi teorik olarak anlatmaktadır.

Herkesi bu eğitimde görmek isterim.

19 Aralık 2010
Saat : 13.00-18.00
75. Yıl Ünalan Kültür Merkezi - İSTANBUL

Başvuru için, aşağıdaki linki kullanabilirsiniz.

http://tr.ommriders.com/cc/1001645/uploads/File/101219Theoryistanbul.pdf

Linklerin açılması için Giriş yap veya kayıt ol.

Yer
izmir
Hem eğitim hem de ücretsiz.O seminerin katılımcı fazlalığı nedeniyle tekrarlanması lazım aslında.
Ben de dün ilk eğitimimi ARA control olarak aldım.

Yer
Eskişehir
Şenol Abi; formu doldurmamız yeterli mi? Kabul edildiğimizi bildiren bir e-posta gelecek mi? OMM'ye mail attım ama bir cevap alamadım. Eğer senin bir bilgin varsa duruma göre tren biletimi alacağım.
Saygılar, sevgiler.

Gökhan Yasdal

Forum Bağımlısı
Yer
İstanbul
Onay maili atmamaları beni de şüpheye düşürdü. Acaba doğru yerden başvuru yapamadık mı diye? OMM nin 27 kasımda da bir Control eğitimi var ona da başvuru yaptım ama ona da bir onay maili gönderilmedi. Şenol abi tanıdık varsa ulaşıp bir sorabilir misin durumu?

Yer
KIRKLARELİ/VİZE
evet aynı soru işareti benımde kafamda oluştu :S oraya gidipte alınmama gibi bir tabloyla karşı karşıya kalırsak ne olur. ki ben vieden gelicem yakşalık 250-300 km arası yol gel git 500 km yi geçicek boşuna gelmek istemem o kadar yolu. şenol abi bize bu konuda bi yardımcı olurmusun

Yer
Çekmeköy
aaah ah bizim ewe 3-4 dk
ama o sırada askerde olucam
mayıs gibi döneyimde her fırsatta inşallah eğitimlere katılıcam

Şenol SEL

Forum Bağımlısı
Yer
Altıntaş Mudanya - Bursa
Şenol Abi; formu doldurmamız yeterli mi? Kabul edildiğimizi bildiren bir e-posta gelecek mi? OMM'ye mail attım ama bir cevap alamadım. Eğer senin bir bilgin varsa duruma göre tren biletimi alacağım.
Saygılar, sevgiler.
Onay maili atmamaları beni de şüpheye düşürdü. Acaba doğru yerden başvuru yapamadık mı diye? OMM nin 27 kasımda da bir Control eğitimi var ona da başvuru yaptım ama ona da bir onay maili gönderilmedi. Şenol abi tanıdık varsa ulaşıp bir sorabilir misin durumu?
evet aynı soru işareti benımde kafamda oluştu :S oraya gidipte alınmama gibi bir tabloyla karşı karşıya kalırsak ne olur. ki ben vieden gelicem yakşalık 250-300 km arası yol gel git 500 km yi geçicek boşuna gelmek istemem o kadar yolu. şenol abi bize bu konuda bi yardımcı olurmusun
Arkadaşlar.
Verdiğim linke yaptığınız kayıt sadece istatistikidir.Bir cevap beklemeyin.
Bu eğitim teorik eğitim.Sadece adınızı soyadınız bildirmeniz yeterli.Eğitim günü saatinde orda olmanız ve girişteki OMM görevlisinin vereceği forumu doldurmanız yeterli.
Oraya gittiğinizde Emre ERCİNS'i sorun.Kendisi orada olacak zaten.

Dip Not:Bu forumdan gidecek arkadaşlarım.
Mümkünse Motosiklet forum logolu tişörrtlerimizle gidelim ARA-Teori eğitimine.
Eee bende Motosikletforum tüşörtü yok ki diyenler Forum ana sponsoru Delta bisikletten ücreti mukabilinde tişörtlerimizden alabilirler.
www.mototr.com adresinden veya bu forumdan ulas
beye özelden mesaj atarak ulaşabilirsiniz.

Yer
Eskişehir
Konuyu yukarı taşımak istedim. Ben tren biletimi aldım. Eskişehir'den, motor almaya hazırlanan bir arkadaşımla beraber geliyoruz. Orada görüşmek ümidiyle.

Yer
Çekmeköy
adresi bilmeyenlere çok açık net bir tarifte bulunayım

e5ten kozyatağından kadıköy yönüne giderken göztepe köprüsünü geçin.
hemen az ileride 500 metre var yok hemen sağa küçük bir giriş var. geçen motor kazası yapan sanatçının köşesi. Nur içinde yatsın neyse. İşte oradan hemen sağa giriyorsunuz. düz devam edin 500 metre civarı hemen sağınızda şeyh şamil lisesi var onun yanından sağa doğru çıkıyorsunuz ve okul bittikten sonra sağınızda top sahası top sahasının yanında ise kültür merkezi bulunmaktadır

Yer
KIRKLARELİ/VİZE
katılım ile ilgili mail banada geldi.kaydımız alınmış.bu arada bu eğitime gelirken bu tshirtlerden nasıl alıcaz :S gökhan hocam sen ulaş başkanımdan almış olsan eğitim günü ben senden alsam hatta eğitime katılacak daha 4 arkadaş var onlarada sorsam alıcaklarsa hepimize alırmısın _? senin için zor olursa ben başkanımla konuşur kargolatarım

Gökhan Yasdal

Forum Bağımlısı
Yer
İstanbul
katılım ile ilgili mail banada geldi.kaydımız alınmış.bu arada bu eğitime gelirken bu tshirtlerden nasıl alıcaz :S gökhan hocam sen ulaş başkanımdan almış olsan eğitim günü ben senden alsam hatta eğitime katılacak daha 4 arkadaş var onlarada sorsam alıcaklarsa hepimize alırmısın _? senin için zor olursa ben başkanımla konuşur kargolatarım
Onur az önce aradım Ulaş'ı malesef elinde hiç kalmamış t-shirtlerden. Biraz sticker var yalnızca. Ben 19 undan önce uğrayıp Stickerlardan alır orada dağıtırım. Bir ihtimal Ulaş da müsait olursa gelecek.

Yer
KIRKLARELİ/VİZE
Onur az önce aradım Ulaş'ı malesef elinde hiç kalmamış t-shirtlerden. Biraz sticker var yalnızca. Ben 19 undan önce uğrayıp Stickerlardan alır orada dağıtırım. Bir ihtimal Ulaş da müsait olursa gelecek.
anladım gökhan hocam.o zaman sticker larıla devam ama t-shirtler çok güzeldi ve arkadaşlar da alıcaklardı yani toplamda 5 kişiydik alıcak olan ama neyse başka bir baskıda alırız inşallah.eğitimde tanışmak görüşmek üzere :)

Yukarı