2 Mayıs 2010 Saros Körfezi gezisi

Yer
Keşan/Edirne
Merhaba,
2 Mayıs Pazar günü 2 arkadaş Saros Körfezi sahillerinde yaptığımız günübirlik gezinin raporunu sunuyorum. Uzun uzun anlatmak yerine sözün çoğunu görüntülere bıraktım. Keyif almanız dileğiyle...
...
2 Mayıs 2010 Pazar günkü rotamız şöyle planlandı: Keşan - Büyükdoğanca - Dişbudak - Beyköy - Erikli köyü - Erikli sahili - Mecidiye Sahili - İtalyan Koyu - Uzunkum - İbrice Limanı - Gökçetepe sahili - Gökçetepe köyü - Sazlıdere - Adilhan; Edirne-Çanakkale karayolu üzerinden Keşan'a dönüş.
Kazasız belasız da rotamızı tamamlayıp evlerimize döndük.

Google Earth üzerinden rotanın görünümü şöyle:
Linklerin açılması için Giriş yap veya kayıt ol.

o.somuncu

Organizatör
Yer
Dikili - İZMİR
Paylaşım için teşekkürler Oğuz Bey...Güzel bir gezi olmuş,memleketimde çiçekler açmış!...)
Gitme zamanım geçmiş bile..Ben de yarın gidiyorum Tekirdağ'a yaz boyunca oradayım..

Erol

Admin
Yetkili Kişi
Yer
İstanbul-Çamlıca
Çok keyifli bir gezi olmuş, fotoğraflar harika, özellikle gelincik fotoğrafı süper. Paylaşım için teşekkürler.

Erol Ceyhan

Forum Bağımlısı
Yer
istanbul/Bayrampaşa
Süper bir gezi olmuş bizimle paylaştığınız için teşekkür ederim ayrıca bu gezileri gördükçe enduroya olan ilgim dahada artıyor aklımda bir reklam beliriverdi birden yağmurlu havada enduro gezisi yapan bir grup hepsi baştan aşşa çamur olmuş 'Kirlenmek güzeldir' yazısı altında bir deterjan reklamı ne dersiniz hoş olmazmı :):):)

heheeey :) tesadüfe bak..bu gezide siz italyan koyunda iken orda kaya tırmanışı yapan bizdik yahu...sahilde oturan beyaz ve çizgili tişörtlü genç benim :)

Özgür

Forum Bağımlısı
Yer
Trabzon
Paylaşım için çok teşekkürler. Çok güzel gezi olmuş.

Motosikletiniz ile iligili bizi biraz bilgilendirebilir misiniz? Off-road bir motosiklet olarak tavsiye eder misiniz?

Yukarı