2000-2500 TL Bütçeyle Tüm Vücut Ekipman

Yer
İzmir
Merhabalar..
Ulaşımımı sağlamak için en uygun yoldan bi motor alma düşüncesiyle motor bakmaya,araştırmaya başladım. A2 ehliyet için kursa yazıldım nasipse 1 ay içerisinde ehliyetimi alıcam.
Motor araştırmalarına girdikten sonra , ister istemez ekipman araştırmalarına yöneldim. Zaten ekipman giyilmesi gerektiğini biliyordum fakat bu nebze pahalı ve gerçekten kalitesinin önemli olduğunu bilmiyordum bu konuda da aydınlandım.

Şuan kurstaki eğitimde de pandemi süreci dolayısıyla kişisel ekipman istediler , bu nedenle ekipmanlarımı alıcam. Hem çoğu forumda motordan önce edinilmesi gerektiği de net bir şekilde belirtilmiş. Şahsen bende böyle yapıcam.

Şimdi asıl konumuza gelicek olursak hangi ekipmanları almalıyım. Bugün elimde ekipman için harcayacağım 2000-2500 TL bütçem var.Dün özellikle ceket hakkında araştırmalar yaptım ve aralarında kararsız kaldığım 2-3 modeli sizinle paylaşmak istiyorum. Gerek bunlardan gerekse haricen yapacağınız tüm tavsiyeler için şimdiden teşekkür ederim.
1) Alpinestar S T-gp Plus R V2 Air Jacket Motosiklet Montu
Linklerin açılması için Giriş yap veya kayıt ol.

2)
(
)
3)
(
)
4)
(
)

Revitin montları birbirine benziyor zaten de ufak farkları var. O nedenle ekledim

Şuan kask eldiven ve diğer ekipmanlar için üstünkörü bir araştırma yaptım hiçbir modeli ayırmadım onlar içinde tavsiye istiyorum arkadaşlar.

Şuana kadar okuduğunuz için ve vereceğiniz tavsiyeler için şimdiden Teşekkür ederim...

Yer
Bursa
Kask ve mont al öncelikle. O fiyata orta halli ancak bunları alabilirsin. 1.500e kask 1000 tlye mont al bence.

Yukarı Alt