2008 Hayabusa

arkadaşlar bu motorsiklet güzel dir iyidir ama çok - yönleri var şase si berbat bikere egzos sistemini bi katır bile taşımayaz aerosuna diyecek lafım yok ama grenajları çok ağır malzeme o kadar iyi değil ve modifiyeyede elverişli değil şesesinin kısa olduğundan ve yerden ne kadar yüksek olduğundan bahsetmiyorum bile ...

öner coskuner

Forum Bağımlısı
Yer
Cuxhaven,Germany
selam,ben yeni üyelerden biriyim,6.sezona hayabusa kullanarak giren biri olarak sadece sunu diyebilirim :hayabusa kullanan biri baska motor kullanmaz,kullanamaz,bagimlilik yapiyor en azinda bende öyle oldu.almanya gibi kuzeyde kalan bir ülkede yasadigim icin sizin kadar sansli degilim.....yagmur ....yagmur...ve yagmur.ama her yil tatilde,busayi trailerin üzerine,traileriarabanin arkasina,non stop uzunköprü,edirne.benim ikinci hayabusam insallah yeni modelide kismet olur........

bana göre istanbul trafiği içerisinde kullanımı rahat bir makine deil. tabiki kusursuz ve çok çekici bir makine ama bu trafikta yorucu olur die düşünüyorum...

MotoTR

Kıdemli Üye
Zaten bu makinaya binen ulaşımda kullanmaz diye düşünüyorum. Keyif ve ölüm makinası.

Mert

Aktif Üye
Yer
UZUNKÖPRÜ
@öner coskuner

Umarım dediğin gibi inşallah yeni modelide kısmet olur, sana yakışır bizim de yakından görme ve tanıma fıratımız doğar. Hayal-buysa

öner coskuner

Forum Bağımlısı
Yer
Cuxhaven,Germany
Cumartesi günü kullandigimin aynisi evet te.
Ben bunun beyazini alsam daha iyi olur diyorum.
Permut beyaz metallik.....
güneste sildir sildir yaniyor,hasta oldum o vitrindeki alete.
Birde benim motora düsündügüm kadar vereni bulursam,bu is oldu bitti.
Üstündeki BOS susturucularda süper durmus.....:):):):):):):):):):):):):)

Yer
Bremerhaven
@öner coskuner

Arkadasim bu aleti canigönülden istedigini biliyorum, bencede söyledigim gibi dogru bir secim, yakisir deyip kisa kesiyorum.
Niyet önemli:), insallah kisa zamanda emeline kavusursun.:)

Yer
doğma büyüme ankaralıyım fakat aslen ısparta yalva
arkadaşlarım sanırım içinizde bu makinayı hiç kullanmamış ve hakkında yorum yapanlarınız var,lütfen beni yanlış anlamayın fakat ben bi hayabusa kullanıcısı olarak ve bundan önce kullandığım 5 motorla kıyasladığımda hayabusayı hem aero,hem performans hemde rahat kullanım olarak tek geçerim.teşekkürler

Yukarı