2008 Nolan N 103 Değişti

http://www.nolan.it/upload/warehouse/N103_classic9_600_.jpg

Merhaba Nolan N 103 modelinde bir kaç değişiklik var. Güneş vizörleri bildiğiniz gibi rüzgardan dolayı ses yapıyordu. 2008 Nolan n103 modelinde bunun önlemini almışlar. Artık Nolanın güneş vizörü içeride. Airohun önceki modellerinde kullanıldığı gibi vizörü içeriye almışlar. Yakından görmedim ama iyi gibi gözüküyor. Umarım şubat ayında geleceğini duyduğum n 1003 nolan modeli göründüğü gibi güzel ve kullanışlıdır.

Beklediğim haberdi. Çok yerinde bir haber olmuş öncelikle teşekkür ederim. Yanlız iyi hoş da çok ağır be abi. Sitesinden baktım 1750 gr. -50 +50

Biraz da ön kısmının tasarımını değiştirmişler. Yan kapaklarının olmaması daha bir güzel olmuş. Çünkü eski modelde onlar sürekli düşüyordu.

Paylaşım için teşekkürler gerçekten güzel olmuş ama Deniz'in dediği gibi çok ağır. Muadilleri 1500 gr. Fiyatı bildiğim kadarıyle almanya'da 249 Euro. Bir arkadaşım kendisine almış. Almanya'dan fuardan almış. Yakından gördüm bence görsel olarak geçen yılki modeller daha iyi ama güneş vizörünün içeriye alınması yapılmış en iyi karar olmuş. İstanbullu'nun dediği gibi ses yapıyordu. Bu kaskı bir de hafifletseler o zaman daha iyi olacak.

Yukarı