2009 repsol fiyatı konusu

arkadaşlar 2009 repsol 1000 rr fiyatını ben çok buldum bu krizde bu fiyata insanlar ve piyasa bukadar bozuk iken fiyat çok ucuk geldi bide dizanyn zafı gördüm nasıl mı hat çizgileri belirsiz

Omer

Forum Bağımlısı
Yer
SAKARYA
@bigsexy

Dostum kanayan yaramıza birde sen basma :D Bu bahsettiğin hadiseyi bir çok defa bir çok başlık altında paylaştık.Biraz incele istersen forumu... Sırf bu yüzden maliyeyi uçurasım geliyor bazen :D Neyse bu işin şakası...

Birde dizayndan bahsetmişsin.Ben racing olarak r1- r6 hastası olarak sadece incelediğim kadarı ile genel olarak beğendim motoru.Bu kadar söyleyebilirim.. :D

azigun

Kıdemli Üye
Yer
Istanblue
tasarım konusunda sana katılamıcam,gayet şık ve öbür renklerinden çok daha dikkat çekici bence yeni repsol..tabi bu benim kişisel fikrim..
fiyat konusunda haklısın..
bi gün gelecek sıfır motosiklet alımı diye bişey kalmayacak ancak o zaman firmalar napıorz lan biz die kendilerine sorup fiyat düşürecekler kanımca..

ANIL

Forum Bağımlısı
Yer
İstanbul
azigun demiş ki:
tasarım konusunda sana katılamıcam,gayet şık ve öbür renklerinden çok daha dikkat çekici bence yeni repsol..tabi bu benim kişisel fikrim..
fiyat konusunda haklısın..
bi gün gelecek sıfır motosiklet alımı diye bişey kalmayacak ancak o zaman firmalar napıorz lan biz die kendilerine sorup fiyat düşürecekler kanımca..

hahah çok güldüm buna çokta haklısın...napıyoruz lan biz diyicekler :D:D

Ozgur Baglama

Forum Bağımlısı
Yer
Bakırköy, İstanbul
repsol un rengi ve hatları çok güzel.fiyat konusuna gelince size katılmıyorum şu an o kategoride en hesaplı 1000 cc racing honda.tem piyasası hemde motorun şekli çok güzel.

tolgafb

Aktif Üye
Yer
İstanbul
Bencede HatLarı faLan Çok güzeL ama fiyatı 32 miLyar faLan die biLiyom :D

Erol Ceyhan

Forum Bağımlısı
Yer
istanbul/Bayrampaşa
Evet fiyatlarda uçtular iyice suzuki burgman400 e 21 milyar istiyolar bunlar iyice kafayı yemiş kime satmayı düşünüyolar acaba sudan kralınamı:):):)

Erol Ceyhan

Forum Bağımlısı
Yer
istanbul/Bayrampaşa
@Ozgur.Baglama

Özgür kardeşim sen bir repsol hayranısın 50milyar deselerde gözünü kırpmayacağını düşünüyorum :):)Yani belki olaya biraz duygusal yaklaşıyor olabilirsin hani bazen paranın bittiği yer varya işte bu motor senin için öyle bişey:):)

Recep Varlı

Forum Bağımlısı
Yer
İstanbul-Bayrampaşa
@erol ceyhan

sudana ben gittim erol kardeşim onlarda bu fiyata satın alamaz gariban adamlar :)

Yukarı Alt