2009 Ural Gear-Up Sahara

Şenol SEL

Forum Bağımlısı
Yer
Altıntaş Mudanya - Bursa
2009 Ural Gear-Up Sahara

http://img516.imageshack.us/img516/7484/ural1.jpg

Tamamen yeni bir model üreten Rus Ural firması ürettiği limitli sayıda ki Gear-Up Sahara modeli ile göz doldurdu. Limitli sayıda üretilen Sahara 335 kilo ağırlığında. OHV, hava soğutmalı 749cc boxer twin motoru 40 bg ve 52Nm tork üretmekte ve araç 95km/s maksimum hıza çıkmakta.

ABD ‘ne sadece 18 adet gönderilen araç vergiler hariç 13,949 $ ‘a Ocak ayında satışa sunuldu. Rusya ‘da ki Irbit MotorWorks Fabrikasında üretilen Ural Gear-Up Sahara rengi ile bizlere sahra çöllerini andırıyor.

Linklerin açılması için Giriş yap veya kayıt ol.

Omer

Forum Bağımlısı
Yer
SAKARYA
Tam Rus işi :) Azmı dolaştık babacığımla rus pazarların da :)

Bir ara güzel bir minsk'imizde vardı.Valla kral aletti...2 zamanlı ,125 cc 4 vites olan o alet ile arkadaşın Yamaha BW's 100 ü geçmiştim.Hepimiz şaşırmıştık :)

Arıza vs... çıkarmayan bir motordu. :)

Omer

Forum Bağımlısı
Yer
SAKARYA
Ama "Front - BREMBO disk brake " :)

Linklerin açılması için Giriş yap veya kayıt ol.

Önleri BREMBO yapmayı ihmal etmemişler :) Valla ne yalan söyliyim bence de zevksizlik abidesi bir alet ama otantik,tarihi ve mistik bir havasıda yok değil...Çok param olsa bir tane edinmek isterdim.

Zaten sınırlı sayıda üretildiğini söylüyor Şenol abi.Yani herkeze yar olmayacak bir motor... :)

Ama Goktug.Uguz ve erdal.özgün nün buna üzüleceğini sanmıyorum :)

Bu arada babama akşam bu markayı duyup duymadığını sordum.Aldığım yanıt;
Hani şu BMW taklidi olan değil mi oldu :) Bana da ilk görüşde BMW nin II.Dünya savaşındaki sepetli modellerini anımsatmıştı..! :)

Ah Ruslar malesef sadece bayanlarınız güzel :)

polat

Forum Bağımlısı
Yer
Yalova
Eskimeyecek bir motor daha yapmışlar ruslar bunla tarla bile sürülür zaten videoları seyredince gücünü sergiliyor arazi aracı yerine kullan kar çamur demeden

alan kişinin zevkine bağlı olarak soğuk imajı değiştirilebilir aslında

Yukarı