2010 İstanbul İftar Buluşması.

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.

Erol

Admin
Yetkili Kişi
Yer
İstanbul-Çamlıca
Değerli Motosiklet Forum dostları, her sene gerçekleştirdiğimiz Geleneksel Motosiklet Forum İftar organizasyonu için bu sene de biraraya geliyoruz.11 Ayın Sultanı olan Ramazan ayının içinde birlikte oruçlarımızı açıp, keyifli bir akşam yaşacağımıza inanıyoruz. Tüm Motosiklet Forum Dostlarını aileleri ile bekliyoruz.

İftar yemeğimiz, 26 Ağustos 2010 Perşembe günü gerçekleştirilecektir.

Mekan, Mi Manca Cafe Restaurant

Ücret kişi başı 25 TL.

Adres, İbrahimağa mah. Dilenç sk. 3.nolu parsel Kadıköy İstanbul
Tepe Nautilus 'un Yanı

Tel, 0216 340 84 67

Ayrıntılı bilgi için;
Linklerin açılması için Giriş yap veya kayıt ol.

Hakan Çıtır

Forum Bağımlısı
Yer
İSTANBUL
--------------------------------------------------------------------------------

Katılım Listesi

01- Erol Demirtaş
02- Murat Gül
03- Mahmut Hendem
04- Gokhan.Yasdal
05- Şenol SEL (Bursa)
06-Hakan Çıtır
07-
08-
09-
10-

Yer
Kadıköy/İstanbul
Katılım Listesi

01- Erol Demirtaş
02- Murat Gül
03- Mahmut Hendem
04- Gokhan.Yasdal
05- Şenol SEL (Bursa)
06-Hakan Çıtır
07-Ulaş Baydar 3 kişi
08-
09-
10-

huseyin.sait.61

Forum Bağımlısı
Katılım Listesi

01- Erol Demirtaş
02- Murat Gül
03- Mahmut Hendem
04- Gokhan.Yasdal
05- Şenol SEL (Bursa)
06-Hakan Çıtır
07-Ulaş Baydar 3 kişi
08-hüseyi sait
09-
10-

inşallah biraksilikolmazsa annemin saglık durumu böyle iyi seyirederse mutlaka gelecem şenol abiye de bizzat teşekküe etmek isterim yardımlarından ötürü

buarada servet güner abinin numarasını bilen varmı benim telefon çalındı numaralarım gitti yoksa bende vardı servet abiye ulaşalım kesin gelir

Şenol SEL

Forum Bağımlısı
Yer
Altıntaş Mudanya - Bursa
Katılım Listesi

01- Erol Demirtaş
02- Murat Gül
03- Mahmut Hendem
04- Gokhan.Yasdal
05- Şenol SEL (Bursa)
06-Hakan Çıtır
07-Ulaş Baydar 3 kişi
08-hüseyi sait
09-
10-

inşallah biraksilikolmazsa annemin saglık durumu böyle iyi seyirederse mutlaka gelecem şenol abiye de bizzat teşekküe etmek isterim yardımlarından ötürü

buarada servet güner abinin numarasını bilen varmı benim telefon çalındı numaralarım gitti yoksa bende vardı servet abiye ulaşalım kesin gelir
Rica ederim ne demek kim olsa bu yardımı yapardı.Bu bizim insanlık vazifemiz teşekküre gerek yok.Bugün size yarın bana hepimize.

huseyin.sait.61

Forum Bağımlısı
Rica ederim ne demek kim olsa bu yardımı yapardı.Bu bizim insanlık vazifemiz teşekküre gerek yok.Bugün size yarın bana hepimize.
endruist den bahadır bey diye bir arkadaş geldi bagış için sizi tanıyor ama ismenmi resmen mi bilemiyorum bende onu arayacam davet edevem scootürk tende bir arkadaş gelmişti onuda çagıracam gelirlerse çok menun olacam

Yer
Çekmeköy
bi motorsiklet bulup gelmem lazım arabayla gelemem yediremem bunu kendime :)
yada biriniz beni göztepe soyaktan alsın :)

goksel ozdogru

Forum Bağımlısı
Yer
ankara
yahu arkadaşlar hepinize afiyet olsun. bu sene malesef yanınızda olamıyacağım. gene güzel vakit geçireceğinizden eminim. ama aramızda çok dağlar var malesef. :(

Gökhan Yasdal

Forum Bağımlısı
Yer
İstanbul
bi motorsiklet bulup gelmem lazım arabayla gelemem yediremem bunu kendime :)
yada biriniz beni göztepe soyaktan alsın :)
Araba - Motosiklet farketmez, bir arada olalım, tanışalım da gerisi teferruat. O akşam eşimle motosikletle gelmeyi planladım, eğer bir aksilik olur da küçük kızımı evde bırakamazsak ben de otomobilimle geleceğim.

gelmek isterdim ama o tarihte bir seminerim ve yalovada bir firmayla iş yemeğim var başvuru ön eleme gibi afiyet olsun allah kabul etsin:)

Yer
Çekmeköy
Araba - Motosiklet farketmez, bir arada olalım, tanışalım da gerisi teferruat. O akşam eşimle motosikletle gelmeyi planladım, eğer bir aksilik olur da küçük kızımı evde bırakamazsak ben de otomobilimle geleceğim.

tamam abi orası öyle ama olsun ben onca motorcunun yanına arabayla gelmem :) birisi beni alsın göztepe köprüsünden :)

Şenol SEL

Forum Bağımlısı
Yer
Altıntaş Mudanya - Bursa
tamam abi orası öyle ama olsun ben onca motorcunun yanına arabayla gelmem :) birisi beni alsın göztepe köprüsünden :)
Walla ben Bursa'dan geleceğim.Motorumda kimse olmayacak benden başka.Kaskını ve full giyiminle seni alabilirim ama o dediğin köprüyü bilmem gerçi verilen adreside bilmem ama bulcaz artık bir çare en kötü ihtimalle yine başkanımın ofisine giderim ordan başkanım önde ben arkada (yakalarsam tabii) gelirim.

huseyin.sait.61

Forum Bağımlısı
bende bilmiyorum ama muhtemel kızıltoprakta deltada ulaşbeylerin orda bir toplanma olur diye düşünüyorum tam şükrüsaraçoglunun yanı orayı mutlaka bulrsunuz

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı